Už žiadny film so supermodelkou: Takú potupu obľúbená herečka ešte nezažila!

Keira Knightley
30.05.2016Herci a herečkyKeď si populárna herečka Keira Knightley prečíta rozhovor s režisérom Johnom Carneyom, veru nebude nadšená. Vo víkendovom vydaní The Independent sa totiž na jej adresu vyjadril dosť nelichotivo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

John Carney s obľúbenou herečkou pracoval ešte v roku 2013 pri natáčaní filmu Love song, no zgustol si na nej až teraz. V rozhovore vyhlasoval, že nemá schopnosti zahrať hudobníčku a volal ju supermodelka. Je pravdou, že hviezda Pirátov z Karibiku je jednou z tvári značky Chanel, no je známa predovšetkým ako herečka.Tiež tvrdil, že Keira má okolo seba neustále veľký sprievod, takže sa s ňou nemohol vôbec zmysluplne spojiť.

Prečítajte si aj: Učenie textov je pre nich peklom: Tieto hviezdy trpia dyslexiou

 „Návaly papparazzov som si veru neužíval,“ povedal Carney pre The Independent na margo spolupráce s úspešnou herečkou. „Svet filmových hviezd ma nikdy neohromoval, rád pracujem s hercami, chcel by som sa k tomu vrátiť. Mám rád zvedavých a správnych hercov, nie filmové hviezdy.“ Pri opisovaní Keiry si režisér veru servítku pred ústa nedával. Byť filmovým hercom je podľa neho náročné a vyžaduje si to istú dávku úprimnosti a sebareflexie: „Nemyslím si, že je Keira na to pripravená.“ Najhoršiu ranu jej však uderil na záver: „Naučil som sa na tom, že už nikdy znova nebudem robiť film so supermodelkou.“

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Keira Knightley John Carney

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov