Drsné slová hviezdy Teórie veľkého tresku: Tá gorila mohla žiť, keby ľudia používali rozum!

Kaley Cuoco
31.05.2016Herci a herečkyInternet je od včera plný správ a videí gorily Harambe, do výbehu ktorej spadol len štvorročný chlapec. 200 kilogramového gorilieho samca museli následne pracovníci ZOO v Cincinnati zastreliť. Na webe sa rozpútala diskusia dvoch skupín, do ktorých sa rozdelili ľudia. Jedna skupina obhajuje krok ZOO, tá druhá kladie smrť gorily za vinu „nezodpovedným rodičom chlapca“. Do druhej spomínanej skupiny patrí aj hviezda seriálu Teória veľkého tresku Kaley Cuoco (30).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tá na svoj instagramový účet zavesila fotku gorilieho samca s popisom „RIP #harambe“, teda odpočívaj v pokoji, Harambe. Podľa nej Harambe vôbec chlapca neohrozoval, ako tvrdia ľudia, ktorí súhlasia s postupom pracovníkov ZOO. „Som si istá, že budem mať veľa odporcov, ale zase celkom zbytočne zomrelo zbiera kvôli ľuďom, ktorí nepoužívajú rozum,“ napísala Cuoco.

Herečka svoje drsné vyjadrenie vysvetlila takto: „Keď si pozriete to video, zbadáte nádherné zviera, ktoré drží to dieťa za ruku. Na druhej strane, akokoľvek som z toho smutná, časť zo mňa je šťastná, že to úžasné stvorenie nemusí viac žiť v zajatí.“

Zdroj: people.com 

Foto: SITA, Facebook

Tagy: Kaley Cuoco Harambe gorila

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov