Nemuseli sa vôbec na nič hrať: Títo herci stvárnili samých seba

Volám sa Bruce, Bruce Campbell
24.06.2016Herci a herečkyNačo hrať niekoho iného, keď môžu hrať seba samého? Niektorí filmoví herci sa postupne stali tak známymi, že sa začali vo filmoch objavovať nie ako vymyslená postava ale vystupujú za seba. Zarobili si tak peniaze tým, že sa nemuseli na nič hrať. Alebo to bolo inak?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

John Malkovich – V koži Johna Malkovicha

Fantastický John Malkovich predviedol svoj herecký talent v mnohých snímkach. Nepohrdol blockbustermi ani intelektuálnymi záležitosťami. Svoje schopnosti ukázal aj v snímke V koži Johna Malkovicha, kde stvárnil seba samého. Dráma z roku 1999 sa radí medzi veľké diela americkej kinematografie a získala si veľmi pozitívne hodnotenia kritikov.

Toto gesto nikto nečakal: VIDEO Neuveríte, koho si uctil Kevin Spacey!

Bruce Campbell – Volám sa Bruce

Predstaviteľ Asha zo série Smrteľné zlo sa pomaly ale isto dostal od herectva k réžii. Avšak vo filme Volám sa Bruce vzal na seba úlohu režiséra aj predstaviteľa hlavnej postavy. Nešlo však o hocijakú postavu – zahral si seba samého. Bruce si ako legenda zo Smrteľného zla vyskúšal, aké to je, keď sa filmový príbeh stane jeho vlastným. Počas natáčania jedného z jeho béčkových filmov ho traja fanúšikovia požiadajú o pomoc. Veria totiž, že on jediný im môže pomôcť v boji s temnými silami, veď sa už čo-to pri natáčaní hororov naučil. A teraz je načase, aby sa predviedol.

Chuck Norris –Vybíjaná

Kto iný by mohol hrať samého seba, ak nie Chuck Norris? Azda svoj najreálnejší portrét predviedol v snímke Vybíjaná. Veď na konci dňa je aj tak víťazom vždy Chuck. Kto iný dokáže dať facku lícom a zároveň byť tak zdvorilý?

Napätie, strach, prekvapenie: Týchto 12 psycho filmov sa zahrá s vašou mysľou

Neil Patrick Harris – Harold & Kumar movies

Obľúbený Neil Patrick Harris známy predovšetkým zo seriálu Ako som spoznal vašu matku stvárnil svoju vlastnú karikatúru. Drogovo závislá bývalá detská hviezda otáčajúca sa za každou sukňou. Takto by ste mohli na základe snímok Harold & Kumar (u nás skôr známe ako Zahúlime, uvidíme)  herca charakterizovať. Ešteže v skutočnom živote je o dosť iní.

Paris Hilton – Bling Ring: Ako VIP-ky

Hollywoodska hviezdička Paris Hilton sa okrem reality show objavila aj v pár snímkach a medzi nimi aj v Bling Ring, kde sa nemusela vôbec na nikoho hrať. Skupinka tínedžeriek sa totiž vkrádala do domov celebrít, de si skúšali ich oblečenie a vždy si odtiaľ aj niečo odniesli. Práve Paris Hilton je jednou z tých okradnutých hviezd. Tiež prezradila, že pri pozeraní snímky plakala nad morálnym úpadkom, ktorého bola na obrazovke svedkom.

Nevedia takmer nič, no zarábajú milióny: Týchto pseudocelebrít je plný internet

Bill Murray – Zombieland

Ak prežije niekoľko ľudí zombie apokalypsu, tak musia byť určite veľkí fanúšikovia Billa Murraya. Tak aby sa usadia v jeho dome, aby sa uistili, že je ich idol stále živý a nenainfikovaný. Skvelý Bill Murray je dokonca v štýle zombie nalíčený, aby nevytŕčal z davu. Herec je v úlohe samého seba v Zombielande úplne geniálny, až je takmer ťažké užiť si aj zvyšok filmu.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Image Entertainment, Sony Pictures

Tagy: Neil Patrick Harris Paris Hilton Bill Murray John Malkovich

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov