Švidraňovú nová úloha baví: Pôvabná ryšavka už diriguje nových súťažiacich!

Barbora Švidraňová
24.06.2016Herci a herečkyZ úlohy súťažiacej do roly hlasovej koučky. Obľúbená a talentovaná Barbora bude súčasťou aj ďalšej série úspešného markizáckeho programu. Teraz však súťažiť nebude...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O talente herečky a speváčky Barbory Švidraňovej niet žiadnych pochýb. Veď to, čo predviedla v populárnej šou Tvoja tvár znie povedome, sa nepodarí len tak hocikomu. Možno aj práve preto si vyslúžila účasť aj v ďalšej sérii zábavného projektu. Nie však ako súťažiaca, ale vzala na seba úlohu hlasovej koučky. A už v týchto dňoch absolvuje so zverencami prvé tréningy.

Bez mejkapu vyzerá ako školáčka: Takto ste slovenskú herečku ešte nevideli!

Ryšavka je so svojou novou úlohou aj súťažiacimi nadmieru spokojná, čo potvrdila aj v rozhovore pre TV Markíza: „Sú zlatí, počúvajú ma, nechávajú si poradiť.“ Keďže si tú to súťaž sama prežila, snaží sa zverencom radiť tak, aby zvládli celý ten chaos a šetrili si pri tom aj hlasivky. Všetci účastníci sú podľa nej profesionáli, no prekvapila ju najviac herečka Zuzana Vačková a rosnička Lenka Vavrinčíková. „Nevedela som si predstaviť, ako spievajú, ako intonujú, či majú hudobné nadanie, ako cítia rytmus. Veľmi dobre sa s nimi pracuje, lebo sú zvedavé, chcú vedieť viac, učia sa. Je to radosť s nimi robiť,“ dodala herečka v rozhovore pre TV Markíza.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Archív B.Š./Instagram, TV Markíza

Tagy: Markíza Tvoja tvár znie povedome Barbora Švidraňova

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov