Tesne pred rozvodom a opäť spolu? Affleck bývalú stále nazýva manželkou!

Ben Affleck, Jennifer Garner
26.06.2016Herci a herečkySympatický herec sa s manželkou Jennifer Garner rozišli už pred rokom a rozvodové konanie by malo byť ukončené už čoskoro. Herečku v rozhovore s Billom Simonsom však stále nazýval svojou manželkou a podľa toho, čo o nej hovoril, to na blížiaci sa rozvod vôbec nevyzeralo. Žeby boli aj napriek rozchodu opäť spolu?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vyjadrenia Bena Afflecka podnecujú mnohé špekulácie. Hoci je rozvod s Jennifer Garner už predo dvermi, v máji si dvojica spolu s tromi deťmi užili rodinnú dovolenku v Paríži. A dokonca očitý svedkovia potvrdili pre Daily Mail, že ich videli bozkávať sa.

Spolu na plátne aj mimo neho: Tieto hviezdne páry spojilo natáčanie

Ben teraz v rozhovore s Billom Simonsom svoju bývalú stále nazýval citlivo svojou manželkou a prezradil aj to, ako veľmi mu pomohla po rozchode s predchádzajúcou partnerkou Jennifer Lopez. Ten ho priviedol nielen na osobné, ale aj kariérne dno. „Moja manželka mi skutočne veľmi pomohla, nevedel som sa vtedy na nič iné sústrediť.“ Jennifer a Ben sa zosobášili v roku 2005 a majú spolu tri deti - Violet, Seraphine a Samuel. Pár sa rozišiel v júni minulého roka, no udržujú si priateľské vzťahy. Podľa Daily Mail herečka popiera, že by boli s manželom opäť spolu. Dokonca sa na týchto špekuláciach poriadne zasmiala.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: dailymail.co.uk

Tagy: Ben Affleck Jennifer Garner

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov