Najväčšia bolesť ich života: Slávni herci mali všetko, no stratili milované deti

06.07.2016Herci a herečkyZažili úspech, slávu aj peniaze. Všetko by však vymenili za život svojich detí, ktoré na druhý svet odišli skôr než ich rodičia. Aj to sú príbehy slávnych hercov, ktorí prežili tú najukrutnejšiu bolesť svojho života.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

John Travolta

John Travolta a jeho manželka Kelly Person prežili desivé muky počas dovolenky na Bahamách. Ich šestnásťročný syn Jett zomrel na následky záchvatu. Mladík ich mal za sebou už mnoho, pretože nimi trpel od detstva, keď mu lekári diagnostikovali zriedkavý Kawasakiho syndróm - zápal stien krvných ciev. Ten posledný sa mu však stal osudným, keď ho našli v bezvedomí v kúpeľni rodinného dovolenkového sídla.

Sylvester Stallone

Obrovskú stratu prežil aj Sylvester Stallone, ktorý sa preslávil najmä ako filmový boxer Rocky. Sage Moonblood Stallone bol starším z dvoch synov, ktorých mal herec so svojou prvou manželkou Sashou Czack. Telo 36-ročného Sagea objavili v jeho dome v Los Angeles. Viaceré médiá špekulovali o predávkovaní drogami. V jeho tele sa ale žiadne drogy nenašli. Oficiálnou príčinou bol infarkt spôsobený koronárnou chorobou srdca. 

Bill Cosby

Seriálový fenomén Bill Cosby prešiel ťažkou životnou cestou v roku 1997. Jeho jediného syna Ennisa (+27) chladnokrvne zastrelil brutálny vrah, ktorý mal v tom čase iba 18 rokov. V tomto prípade išlo o lúpežné prepadnutie, ktoré skončilo veľmi tragicky. Páchateľ Mikhail Markhasev dostal za svoj čin doživotie. Okrem jediného syna mal Cosby ešte ďalšie štyri dcéry.

Keenu Reeves

Aj Keenu Reeves si prešiel pekelným utrpením. V roku 1999 sa preslávil vďaka úlohe v priekopníckom sci-fi filme, ktorým bol legendárny Matrix. Tento rok však oveľa viac poznačila iná udalo. Jeho priateľka Jennifer Syme predčasne porodila. Bohužiaľ, dieťa sa už narodilo mŕtve. Ešte väčšia tragédia sa však stala o 18 mesiacov neskôr, kedy Jennifer zahynula pri autonehode.

Marlon Brando

Jeden z najväčších filmových hercov 20. storočia Marlon Brando prišiel v roku 1995 o svoju milovanú dcéru. Postihol ju veľmi krutý osud, zaplietla sa do drogových prešľapov a neskôr ju pre schizofréniu vyhlásili za mentálne postihnutú a zbavili ju svojprávnosti. Vo veku 25 rokov sa obesila v matkinom dome na ostrove Tahiti. 

Paul Newman

Úspešný herec Paul Newman sa musel vysporiadať so smrťou syna Scotta, ktorý v roku 1978 utrpel vážnu nehodu na motocykli. Po havárii bral lieky proti bolesti, pretože mal mnohopočetné a ťažké zranenia. Koncom spomínaného roku sa rozhodol svoj život ukončiť. Kombinácia liekov a alkoholu viedla k náhlej smrti, s ktorou sa jeho otec vyrovnával iba veľmi ťažko.

Zdroj:  SITA mz 

Foto: SITA, koláž Telkáč

Tagy: Marlon Brando Sylvester Stallone John Travolta Paul Newman Bill Cosby Keenu Reeves

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov