Najskôr ich vystrašil, potom prekvapil: Matt Damon si takto vystrelil z fanúšikov

Matt Damon
30.06.2016Herci a herečkyZodvihli by ste telefón, keby vám volal Matt Damon (45) a potreboval by vašu pomoc? Hviezda filmovej série o agentovi Jasonovi Bourneovi si nedávno pre dobrú vec uťahoval z náhodných okoloidúcich. V štýle bourneoviek od nich žiadal spoluprácu pri fiktívnej špionážnej akcii. Projekt uskutočnili s cieľom vyzbierať peniaze pre organizáciu Water.org. Jej cieľom je pomáhať oblastiam rozvojových krajín ako je Afganistan, Etiópia a Čad, kde ľudia nemajú prístup k pitnej vode a hygienickým zariadeniam. Matt Damon je pritom spoluzakladateľom tejto organizácie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Niekoľkým nič netušiacim náhodne vybraným ľuďom v parku vložil do rúk mobil muž v čiernym okuliaroch a jediné, čo im povedal je, že tento hovor je pre nich. Na druhej strane hovoru bol pritom samotný Matt Damon, čo však volajúci nevedeli. Herec im pritom kládol otázky ako „Je okolo teba krv?“ a dával im rôzne inštrukcie v štýle akčných bourneoviek.

Nie všetci však boli ochotní s neznámym hlasom spolupracovať, niektorí vystrašení telefón odhodili, iní boli zmätení a niektorí si dokonca z telefonátu uťahovali. Tých, čo ale Damonov hlas počúvli a nasledovali jeho inštrukcie, čakalo prekvapenie. Na konci „tajnej akcie“ sa nielenže stretli s Mattom Damonom, ale dokonca od neho dostali aj pozvanie na júlovú premiéru najnovšieho filmu Jason Bourne, ktorá sa bude konať v Las Vegas.

„Nabudúce, keď vám niekto zavolá s podobnými inštrukciami, nepočúvnite ich,“ povedal herec so smiechom jednému z tých, ktorých týmto spôsobom sám nachytal.

Zdroj:  lu people.com 

Foto: SITA

Tagy: Matt Damon Jason Bourne

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov