Prekrásne herečky zažili trpký krach vzťahu: Po dlhej dobe a stále single!

Hilary Duff a Emilia Clarke
03.07.2016Herci a herečkySú úspešné a nádherné, no v láske až také šťastie nemali. Holywoodské herečky si svoje vzťahy a manželstvá určite predstavovali inak. O to väčším prekvapením je skutočnosť, že od rozchodov zostávajú naďalej bez partnera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americká herečka a speváčka Hilary Duff sa začiatkom roka rozviedla s niekdajším kanadským hokejistom Mikeom Comriem. Dvadsaťosemročná interpretka zostala slobodnou sexi matkou na plný úväzok. Na výchove štvorročného syna Luca sa podieľajú obaja rodičia, ktorí podpísali predmanželskú zmluvu.

Vzťah Charlize Theron a jej hereckého kolegu Seana Penna nedopadol úspešne. Dvojica spolu začala randiť v roku 2013. V decembri 2014 prenikli na verejnosť správy, podľa ktorých sa pár v Paríži zasnúbil. Zástupcovia 54-ročného Penna následne tieto informácie označili za špekulácie. Nemenovaný zdroj prezradil magazínu Us Weekly, že dvojica sa zasnúbila, i keď Theron nedostala zásnubný prsteň. Nakoniec však všetko dopadlo úplne inak a každý z dvojice išiel vlastnou cestou.

Anglická herečka Emilia Clarke, známa najmä z účinkovania v seriáli Hra o tróny, utrpela rozchod ešte v roku 2013. V roku 2014 ju pánsky online magazín AskMen.com vyhlásil za najpríťažlivejšiu ženu sveta, v septembri 2015 ju zasa magazín GQ označil za Ženu roka a v októbri ju pánsky mesačník Esquire vyhlásil za Najsexi ženu. No aj napriek tomu zostáva stále nezadaná.

Americká herečka Halle Berry oznámila rozvod so svojim francúzskym manželom a taktiež hercom Olivierom Martinezom koncom roku 2015. Štyridsaťdeväťročná rodáčka z Clevelandu zostáva bez muža po svojom boku a jej najväčšou láskou sú momentálne syn Maceo a dcéra Nahla.

Zdroj: SITA  mz 

Foto: SITA

Tagy: Emilia Clarke Halle Berry Charlize Theron Hilary Duff

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov