Mila Kunis o vzťahu s Ashtonom Kutcherom: Spočiatku to bolo len o sexe, no potom...

Mila Kunis a Ashton Kutcher
20.07.2016Herci a herečkyHerečka Mila Kunis (32) sa v nedávnom rozhovore v šou Howarda Sterna rozhodla prehovoriť o začiatkoch vzťahu s manželom Ashtonom Kutcherom (38). Hoci podľa jej vlastných slov boli dlhé rokmi len priateľmi, všetko sa zmenilo len náhodou a začiatok ich vzťahu pripomína filmovú romantiku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hoci boli obaja herci v kontakte aj po skončení obľúbeného seriálu Tie roky sedemdesiate (1998-2006), v ktorom si zahrali dve z hlavných postáv, ich vzťah sa prehĺbil úplnou náhodou počas jedného z galavečerov, na ktorom sa stretli.

„Zbadala som chlapíka, lepšie povedané jeho chrbát, lebo bol naozaj vysoký,“ začala. „Potom sa zrazu otočil a bolo to doslova ako z nejakého filmu. Hudba začala hrať, k tomu husle... Po prvýkrát v živote mi stretnutie s ním vyrazilo dych. Pomyslela som si „sakra, fakt dobre vyzerá“,“ povedala herečka na adresu svojho, dnes už, manžela.


Mohlo by vás zaujímať: Krásna Mila Kunis prezradila, akých mužov miluje!


Neskôr ju Kutcher pozval na záhradnú párty, no s celkom iným cieľom. „Vysvitlo, že ma chcel dať dokopy s kamarátom, no iskrenie medzi Ashtonom a mnou bolo nepopierateľné.“

Pár sa spočiatku dohodol, že ich vzťah bude voľný a že si ani navzájom nebudú oznamovať, ak sa rozhodnú ísť na rande s niekým iným. Napokon sa ale situácia vyvinula inak. Herečka vtipne poznamenala, že ich vzťah sa podobal na vzťah páru z romantického filmu Ide len o sex (2011), v ktorom si sama zahrala hlavnú postavu.

Po troch mesiacoch voľného vzťahu sa však rozhodli veci zmeniť. V októbri 2014 sa páru narodila prvá dcéra Wyatt Isabelle a v súčasnosti čakajú už svoje druhé dieťa. Vzťah spečatili dlho očakávaným, napriek tomu tajným, sobášom v júli 2015.


Čítajte ďalej: Ďalšie prominentné dieťa na ceste: Ashton Kutcher a Mila Kunis dvojnásobnými rodičmi!


„Randiť sme začali s tým, že sa nikdy nevezmeme. Rok nato sme si povedali „Zajtra sa zosobášime“,“ povedala Kunis.

Hoci sa pár poznal od svojich teenagerských rokov, samotná herečka povedala, že museli dospieť predtým, než sa stali párom. „Keby sme boli tými istými ľuďmi ako predtým, nikdy by sme neboli spolu,“ uzavrela.

Zdroj:  lu people.com 

Foto: youtube.com

Tagy: Ashton Kutcher Mila Kunis

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov