Krásna Blake Lively odkazuje matkám: Neporovnávajte sa so mnou. Nie je to fér!

Blake Lively
12.08.2016Herci a herečkyÚspešná herečka Blake Lively sa stane čoskoro dvojnásobnou matkou, no pre ostatné mamičky absolútne nechce byť vzorom. Má pre nich rozhodný odkaz.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V nedávnej austrálskej rannej šou sa Blake, ktorá v súčasnosti čaká s Ryanom Reynoldsom druhé dieťa, otvorene rozprávala o tlaku, ktorý je kladený na matky hneď po pôrode. „Skutočne to nie je fér, ako oslavujeme ženy, ktoré sú hneď fit,“ vyhlásila Lively v rannej šou. „Nepotrebujete vyzerať hneď ako modelka pripravená na prehliadku Victoria's Secret. Veď ste práve urobili jeden z najväčších zázrakov, aký život ponúka. Porodili ste živého človeka.“

Samotná herečka sa však kvôli úlohe v snímke Smrtiaci príliv musela po prvom pôrode dostať veľmi rýchlo do top formy. Väčšinu snímky bola oblečená iba v bikinách a to len osem mesiacov po tom, ako sa jej narodila dcéra James. Vrhla sa tak okamžite na tvrdý tréning a vo filme predviedla ukážkovú postavu. Dnes čaká druhé dieťa a tehotenské bruško predvádza s noblesou jej vlastnou.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Blake Lively

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov