Záhadné tetovanie: Sexi Jessica Alba priznala, komu ho po bolestivom rozchode venovala

Jessica Alba
10.09.2016Herci a herečkyNedávno sa sympatická Jessica Alba (35) objavila v šou The Late Show, aby porozprávala o svojej práci v spoločnosti Honest Company, ktorá sa venuje starostlivosti o bábätká. Všímavý moderátor šou Stephen Colbert si však v úvode rozhovoru všimol zvláštne tetovanie na herečkinom zápästí. Jessica tak vzápätí priznala, kto ju inšpiroval k tejto večnej spomienke.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Volá sa 'Môj prvý rozchod',“ priznala herečka. „V preklade znamená slovo lotos, je to napísané v jazyku Sanskrit (hlavný posvätný jazyk hinduizmu, pozn.aut.). Znamená prejav duchovnej krásy.“ Herečka priznala, že k myšlienke dať sa potetovať ju inšpiroval práve rozchod so známym hercom. „Bol proti tetovaniam a po tom, čo som sa s ním rozišla, som cítila akoby som znovu našla samu seba,“ vysvetlila herečka so smiechom. „Nie je potrebné o tom hovoriť, je to známy herec.“

Herečka počas rozhovoru ani raz priamo nespomenula meno záhadného muža, je však pravdepodobné, že mala na mysli práve bývalého snúbenca Michaela Weatherlyho. Herec je u nás známy najmä zo seriálu NCIS: Námorný vyšetrovací úrad (2003-2016), kde stvárnil suverénneho agenta Anthonyho DiNozza. Obaja herci sa zoznámili pri nakrúcaní televízneho seriálu Dark Angel (2000-2002) a zasnúbili sa v roku 2001. O dva roky neskôr však prišiel rozchod.

Jessica Alba v súčasnosti žije s manželom Cashom Warrenom, s ktorým vychovávajú dve dcéry. Michael Weatherly je tiež ženatý, za manželku si vzal lekárku Bojanu Janković, s ktorou majú dcéru a syna.

Zdroj:  lu yahoo 

Foto: SITA

Tagy: Michael Weatherly tetovanie Jessica Alba

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov