Prežili bitky, posmešky aj obťažovanie: Vieme, ktoré hviezdy v mladosti šikanovali

Winslet, Bale, Kunis
21.09.2016Herci a herečkyDeti vedia byť občas naozaj kruté. Svoje by o tom vedeli povedať aj súčasné áčkové hollywoodske celebrity, ktoré si v mladosti pre posmešky aj fyzické násilie, prešli hotovým peklom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Christian Bale (42)

Dnes patrí k najvyťaženejším hercom s najlepšími zárobkami, no predstaviteľ Batmana nemal vždy ľahký život. Práve detstvo je pre neho obdobím, na ktoré nerád spomína. Teda aspoň školské roky. Christian Bale sa totiž priznal, že ho počas školských čias šikanovala skupinka chlapcov. Keďže bol Christian menší a bez silných kamarátov, si ho po škole často počkali, aby ho mohli biť a kopať.


Mohlo by vás zaujímať: Nebezpečne rozmaznané hviezdy: Takto sa správajú, keď im nie je po vôli!


Mila Kunis (33)

Charizmatická herečka s ukrajinskými koreňmi patrí medzi hollywoodske krásky, no teenagerské časy zrejme nepatrili k jej najlepším. Hoci ju nikto fyzicky neobťažovať a ani nebil, kruté deti si robili žarty z jej väčších očí a pier. Údajne ju prezývali „funny face“, teda „smiešna tvár“.


Mohlo by vás zaujímať: Mila Kunis a prvé problémy s rodičovstvom: Ako vychovávať deti a nebyť pritom kretén?


Chris Rock (51)

Úspešný americký herec a producent sa dnes živí aj ako komik, no v mladosti mu do smiechu veľmi nebolo. Práve naopak. Súkromný život malého Chrisa nebol tiež jednoduchý, navyše ho neustále šikanovali aj jeho vrstovníci. Tieto udalosti sa stali námetom na vznik amerického sitkomu s veľavravným názvom Everybody Hates Chris (2005-2009). Sám Chris tvrdí, že tieto skúsenosti ho doviedli tam, kde je dnes a spravili z neho človeka, akým je.

Jessica Alba (35)

Len málokto by hádal, že práve krásna Jessica Alba mohla byť z nejakého dôvodu šikanovaná, no je to tak. Obdobie strednej školy nepatrí k herečkiným najkrajším spomienkam. Jessica priznala, že si z nej ostatné deti uťahovali pre jej väčšie predné zuby a texaský prízvuk.


Mohlo by vás zaujímať: Záhadné tetovanie: Sexi Jessica Alba priznala, komu ho po bolestivom rozchode venovala


Jackie Chan (62)

Dnes ovláda bojové umenia, no v mladosti sa obrániť nevedel. Jackie priznal, že sa šikanujúcim deťom nevzoprel pre strach a pretože nevedel, čo má robiť. Všetko sa však zmenilo, keď videl iné deti, ako ich šikanujú. Malý Jackie nabral odvahu a rozhodol sa tieto obete ubrániť, zároveň tým však chcel raz a navždy skoncovať so šikanou, ktorá sa ušla jemu.


Mohlo by vás zaujímať: Nezničiteľný Jackie Chan: Neuveríte, čo všetko si počas nakrúcaní dokaličil!


Miley Cyrus (23)

Mladá speváčka a herečka sa k smutným udalostiam priznala vo svojej autobiografii s názvom Miles to Go. Podľa jej vlastných slov ju skupinka dievčat raz strčila do sprchového kúta, kde ju zamkli a nechali samu. Vraj to bol pre ňu desivý zážitok, napriek tomu sa rozhodla, že nebude mlčať a o svoju skúsenosť sa podelí práve v knihe.


Mohlo by vás zaujímať: Divoká Miley Cyrus opäť v problémoch: Neuveríte, kto jej zavaril tentoraz!


Kate Winslet (40)

Ešte než Kate Winslet získala rolu svojich snov (Rose v Titanicu), musela ako neznáma študentka zniesť posmešky pre svoju postavu. Deti v škole si ju údajne doberali pre jej hmotnosť a vraj jej dali prezývku Špekaňa. Raz ju mali dokonca zavrieť v skrini. Práve táto skúsenosť ju motivovala v tom, aby na svojej postave popracovala a neskôr si mohla splniť svoje tajné herecké sny.


Mohlo by vás zaujímať: Hviezdne páry v ľúbostných snímkach: Tieto dvojice jednoducho patria k sebe


Winona Ryder (44)

Herečka s vlastným menom Winona Horowitz si na škole prešla hotovým peklom. Údajne totiž zažila fyzickú aj psychickú šikanu. Nielenže ju slovne obťažovali, navyše ju raz zavreli do skrinky, kde ju opakovane kopali. K tomu, aby sa k nepríjemným skúsenostiam priznala ju primäla paradoxná situácia. O niekoľko rokov neskôr, keď už bola slávna herečka, si totiž jeden z tých, ktorí ju šikanovali, chcel vypýtať podpis. Winona si údajne s radosťou vychutnala možnosť autogram odmietnuť a pripomenúť mu všetko, čo ako dieťa musela prežiť.


Mohlo by vás zaujímať: Keď sú ústa rýchlejšie ako mozog: Celebritné výroky vás skutočne rozosmejú


 

Zdroj:  lu nobullying.com 

Foto: SITA

Tagy: Chris Rock Christian Bale Jackie Chan Winona Ryder Miley Cyrus Mila Kunis Kate Winslet Jessica Alba

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov