Tajomstvo drsňáčky z Rýchlo a zbesilo odhalené: Šikanovali ma, musela som sa biť!

Michelle Rodriguez
03.10.2016Herci a herečkyHviezda sérií filmov Rýchlo a zbesilo si v novom filme zahrá úplne inú úlohu. Bude hrať učiteľku chlapca, ktorého v škole šikanujú v snímke Milton's Secret (2016). Mnohí diváci však vôbec netušia, aká blízka jej táto úloha je.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Presne tak. Aj táto drsňáčka bola kedysi šikanovaná. V najnovšom filme, v ktorom bude účinkovať si zahrá učiteľku, ktorá má pozdvihnúť ducha a pomôcť šikanovanému chlapcovi. Stale sa obeťou svojich spolužiakov, rovnako ako sa aj Michelle v minulosti stala obeťou šikany. To ju inšpirovalo, aby sa pridala s Donaldovi Sutherlandovi, ktorý si v snímke takisto zahrá.


Mohlo by vás zaujímať: Ach, tie letné lásky: Aj hviezdy vedia stratiť hlavu - toto sú ich romániky!


Vyrastala v New Jersey a podľa vlastných slov dospievať medzi tými deťmi bolo ťažké, povedala portálu The Hollywood Reporter na filmovom festivale vo Vancouveri."Ako dieťa som bola šikanovaná, no vyrovanala som sa s tým, síce trošku iným spôsobom, ale vyrovnala. Vyrastať v New Jersey je úplne iný level," povedala herečka.

"Ak sa neprispôsobíte, zomriete alebo aspoň časť vašej duše bude rozdrvená. Niektorí ľudia sú v New Jersey naozaj zlí. Musela som sa naučiť biť naozaj skoro," pokračovala herečka. Verme teda, že Michelle túto traumu prekonala a svoju úlohu zahrá dôveryhodne.

Zdroj:  hollywoodreporter.com AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Rýchlo a zbesilo Michelle Rodriguez šikanovanie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov