Sexi kráska má podnikateľského ducha: Neuveríte, aký obchod si s manželom otvára!

21.10.2016Herci a herečkyAmerická herečka Scarlett Johanssonová otvára obchod s popcornom, a to priamo v Mekke svetovej gastronómie - v Paríži. Tridsaťjedenročná hollywoodska hviezda dokonca mieni zákazníkov svojho podniku v štvrti Le Marais obsluhovať osobne, napísala agentúra AFP.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Servírovať bude okrem iného popcorn s príchuťou hľuzoviek, parmezánu a šalvie, oznámil herečkin hovorca v Los Angeles. Zariadenie nazvané Yummy Pop shop podľa neho spoločne vytvorili Johanssonová a jej francúzsky manžel Romain Dauriac.

Johanssonová, známa napríklad z filmov Stratené v preklade, Vicky Cristina Barcelona či zo série snímok Avengers, ​​je veľkou fanúšičkou popcornu. Pochúťku budú zamestnanci Yummy Pop shopu pripravovať vždy čerstvú a miešať ju budú so sezónnymi ingredienciami.


Mohlo by vás zaujímať: Príťažlivá Scarlett ako japonská majorka: Pozrite si prvé ukážky kultového príbehu! 


Pár dúfa, že ak sa ich slaná či sladká pražená kukurica stane hitom, otvoria podobné podniky aj inde vo svete. Načasovanie nemohlo byť podľa AFP lepšie, lebo vo francúzskej metropole sú teraz trendy kuchyne ovplyvnené Amerikou.

Jedlá ako je hamburger a podobne má podľa nedávneho prieskumu na jedálničku až 70 percent parížskych reštaurácií. Yummy Pop shop otvoria slávnostne v sobotu, ale iba "nanečisto", plnú prevádzku by mali začať koncom roka.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA

Tagy: popcorn Scarlett Johanssonová Paríž obchod

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov