Ice Bucket Challenge v podaní hercov: Ktorý z nich sa promenádoval dole bez?

Zľava: Tom Hiddleston, Chris Pratt a sir Patrick Stewart
24.08.2014Herci a herečkyPredstavovať vám tzv. „Ice Bucket Challenge“ zrejme nemusíme. V poslednom období sa nový fenomén internetu šíri na sociálnych sieťach rýchlosťou blesku a podľahlo mu už mnoho celebrít a známych osobností. Ak už aj vás napadla myšlienka, že sa pri ľadovej sprche natočíte a svoje video zavesíte na YouTube, odporúčame vám najprv pozrieť si výkony aktuálnych majstrov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Cieľom IBC je charitatívna finančná podpora ľudí trpiacich amyotrofickou laterálnou sklerózou (ASL), ktorá spôsobuje degeneráciu a stratu buniek centrálnej nervovej sústavy ovládajúcich pohyb človeka. Najznámejšou osobou s ASL je geniálny Stephen Hawking, ktorému diagnózu určili vo veku 21 rokov.

Pripravili sme si pre vás výber TOP 5 prijatých ICB výziev v podaní známych hercov. Každý z nich je jedinečný, a to sa odrazilo aj v spôsoboch, akým na nomináciu reagovali. Podarených videí je v každom prípade oveľa viac a ich počet bude podľa všetkého rásť aj v budúcnosti.

TOP 5: Tom Hiddleston

Filmový Loki z filmov Thor, Thor 2 a The Avengers sa ani nemusí obzvlášť snažiť, aby sa o neho zaujímali obrovské masy tínedžeriek. Stačí, ak si oblečie tesné tričko, obleje sa vodou a hurá, piate miesto v našom rebríčku má isté.

TOP 4: Chris Pratt

Peter Quill, alias Star-Lord, alias strážca galaxie, ktorého fanklub tvoria najmä fanúšikovia ženského pohlavia, sa s výzvou popasoval o čosi originálnejšie. V konečnom dôsledku sa však oblievačke nevyhol ani on a za klišé zakončenie mu štvrté miesto patrí zaslúžene.

TOP 3: James Franco

Do tretice tu máme ďalšieho playboya, ktorý stvárnil napríklad Harryho Osborna v Raimiho Spider-Manovi. Tentoraz sa fanúšikom ukázal dole bez a v tričku s nápisom „Moby Dick“. Žeby tým známy herec na niečo narážal?

TOP 2: Charlie Sheen

Večný rebel Charlie jednoducho nemohol ísť s davom, a aj keď ľadovú výzvu prijal, spravil tak spôsobom, ktorý ho stál 10 tisíc dolárov. Za neobyčajne inteligentný citát a veľkorysosť mu udeľujeme druhé miesto.

TOP 1: Patrick Stewart

Ak Charlie Sheen plával proti prúdu, líder X-Menov všetkým jednoducho vypálil rybník. Profesor X výzvu prijal, fanúšikov ohromil džentlmenským štýlom a jediná vec, ktorá v jeho videu tiekla, bol koňak. Na Vaše dobré zdravie, sir Patrick Stewart.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Tom Hiddleston chris pratt ice bucket challenge ALS James Franco Charlie Sheen Patrick Stewart

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj