Slovenský šoubiznis hore nohami: Známe tváre opustili manželky kvôli mladším milenkám

11.11.2016Herci a herečkyRok 2016 akoby bol zakliaty pre osobnosti televíznej obrazovky. Ich manželstvá sa dostali do krízy a premenili sa na jedno veľké trápenie. Rozpad ich vzťahov má spoločného menovateľa, ktorým sú výrazne mladšie milenky. Kvôli nim boli dokonca ochotní opustiť rodinu a hľadať šťastie po boku nových žien.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Sväťo Malachovský

Populárny herec, v súčasnosti známy najmä zo zábavnej relácie Kredenc alebo seriálu Atletiko Cvernofka, rozvíril hladiny slovenského šoubiznisu. Sväťo bol ženatý so skladateľkou Ľubicou Malachovskou-Čekovskou, s ktorou má syna Tea a spolu vychovávali aj jej syna Adama, ktorého má z predošlého manželstva. Manželská idylka však skončila a herec už podal aj žiadosť o rozvod. Učarovala mu o pätnásť rokov mladšia kolegyňa Petra Molnárová (29).

Pavol Topoľský 

Ďalší známy herec, ktorému sa rúca manželstvo. Po druhýkrát ženatý Topoľský je údajne ešte stále v rozvodom konaní. Po jeho boku sa však začala pravidelne objavovať podstatne mladšia partnerka, muzikálová tanečníčka, Vierka (28). Jeho nová priateľka by mohla byť pokojne jeho dcérou. Je totiž presne o dvadsať sedem rokov mladšia. Herca preslávila najmä nezabudnuteľná postava Cinegeho v jojkárskom seriáli Panelák.

Mohlo by vás zaujať: 5 hollywoodskych filmov, o ktorých ste nevedeli, že ich režíroval Slovák

Mohlo by vás zaujať: Chlapi, zbystrite pozornosť! Týchto 10 častí ženského tela zaujíma ženy najviac

Andy Kraus

Obrovské prekvapenie slovenského šoubiznisu. Všetky médiá obletela správa o rozpade manželstva známeho producenta Andyho Krausa (49), ktorý žil s manželkou Danielou dlhých šestnásť rokov v šťastnom zväzku. Ako tretia osoba, zodpovedná za tento stav, je považovaná herečka Natália Puklušová (31), ktorú môžete vidieť v seriáloch Atletiko Cvernofka či Dovidenia, stará mama. Kraus sa dokonca už od manželky a detí syna Borisa (14) a Zoje (11) stihol odsťahovať.

Milan Bahúl

Pre herca, známeho najmä z Búrlivého vína a neskôr projektu Chlapi neplačú, sú mladšie ženy naozaj slabosťou. V minulosti sa rozviedol kvôli o pätnásť rokov mladšej Kateřine, s ktorou má malú dcérku. A práve druhý spomenutý seriál priniesol do života herca a vtedajšej manželky zásadný zvrat. Bahúl sa počas nakrúcania zamiloval do ďalšej mladšej herečky. Jeho srdce si získala o dvadsať rokov mladšia kolegyňa z Radošinského naivného divadla Andrea Martvoňová (35).

Mohlo by vás zaujať: 10 Najväčších filmových chýb: Toto nikto nikdy nemal vidieť

Štefan Skrúcaný

Na záver zrejme najznámejší prípad z minulosti. V roku 2007 bol nesmiernym prekvapením rozvod známeho herca s kolegyňou z brandže Zuzanou Tlučkovou. Ich manželstvo trvalo dlhých 22 rokov, no potom prišla kríza a Skrúcaného porotcovanie na Miss Spiša. Práve tam sa totiž zoznámil s vtedy 22-ročnou redaktorkou Dominikou Lukáčovou. Tento vzťah nevydržal a herec je v súčasnosti šťastne ženatý s moderátorkou Erikou Judínyovou.

Zdroj: mz 

Foto: koláž Telkáč, TASR, Ján Zemiar, tvnoviny.sk

Tagy: Milan Bahúl Andy Kraus Sväťo Malachovský Pavol Topoľský Štefan Skrúcaný

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov