Ak sa nevyzlečie, neuspeje! Mila Kunis otvorene o hollywoodskych praktikách!

Mila Kunis
05.11.2016Herci a herečkySvetoznáma herečka sa cítila objektivizovaná! Potom sa naučila hrať podľa mužských pravidiel, no bola to chyba.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Talentovaná herečka Mila Kunis priznala, že známy filmový producent jej hrozil koncom kariéry. To všetko v prípade, ak nebude pózovať polonahá. Podľa neho nikdy nemala byť schopná fungovať v Hollywoode, keď sa fotenia nezúčastní.

Mila Kunis o vzťahu s Ashtonom Kutcherom: Spočiatku to bolo len o sexe, no potom...

V otvorenom liste zverejnenom na A Plus herečka povedala, že sa cítila byť objektivizovaná: „Počas kariéry som sa niekedy urazila, keď som sa na základe pohlavia dostala na vedľajšiu koľaj, menej mi zaplatili či ignorovali moju kreativitu.“ Preto sa naučila, že ak chce v tomto odvetví uspieť, musí hrať podľa pravidiel mužského klubu. Neskôr si ale uvedomila, že to bola hlúposť. A o to väčšia, že to sama dovolila.

Herečka narodená na Ukrajine sa rozpísala aj o tom, ako spolu s ďalšími tromi ženami založila produkčnú spoločnosť. Vtedy ju podľa jej slov jeden veľmi vplyvný producent opísal ako budúcu Ashtonovou ženu a matku dieťaťa. „Znížil tak moju hodnotu na nič viac ako len na vzťah s úspešným mužom a schopnosť byť matkou,“ napísala Mila. Kvôli tomu sa nakoniec do projektu nezapojili.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Mila Kunis

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov