Zlodej zo Sám doma ukázal obrovský talent: Fúha, neuveríte, čím sa teraz živí!

Sám doma 2
11.11.2016Herci a herečkySpomínate si ešte na dvojicu neschopných zlodejov z obľúbených snímok Sám doma? Hoci si ich väčšina predstaví predovšetkým ako Mokrých banditov, nezmizli z povrchu zemského a každý z nich má svoj vlastný biznis. Čím sa živí kučeravý Marv? Tomu neuveríte!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vysoký a o čosi hlúpejší z dvojice Marv to v týchto filmoch schytal od prešibaného Kevina o niečo viac, až to niekedy za neho bolelo aj nás.

Stvárnil ho americký herec Daniel Stern, ktorý má teraz už 59 rokov. Hoci ho škola v mladosti veľmi nebavila, o to viac sa snažil uchytiť v hereckom svete. A že sa mu to podarilo, o tom niet pochýb.

Daniel Stern sa objavil v mnohých seriáloch či filmoch, no zrejme pre každého navždy ostane ako babrácky zlodej. A to aj po toľkých rokoch! Dnes sa dokonca živí absolútne inak! Je sochárom a pracuje predovšetkým s bronzom.

Obľúbená i nenávidená komédia: Sám doma priviedol Culkina do dôchodku

Dokonca sa venuje aj nadácii pre rodiny a mládež, ktorú založil so svojou manželkou a vyučuje aj mediálnu gramotnosť. Okrem iného veľmi rád zabáva fanúšikov na sociálnych sieťach.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Archív D.S./Twitter

Tagy: Sám doma Daniel Stern

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov