Princezná Leia o 40 rokov utajovanej aférke: Aký bol Harrison Ford milenec?

Harrison Ford, Carrie Fisher, Star Wars
17.11.2016Herci a herečkyCarrie Fisher priznala intenzívnu trojmesačnú aférku s Harrisonom Fordom počas natáčania Hviezdnych vojen v roku 1979. Pôvodná princezná Leia tak odhalila tajomstvo, ktoré bolo skryté 40 rokov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Bolo to tak intenzívne,“ prezradila šesťdesiatročná herečka pre magazín People. „Počas týždňa sme boli Han a Leia a počas víkendu Carrie a Harrison.“ Potom, čo spolu strávili prvú noc, ktorá nasledovala po narodeninovej párty pre režiséra Georga Lucasa, herečku pochytili pochybnosti. Priznala, že jej v hlave vŕtala otázka, ako môže taký muž spokojný s niekým, ako je ona.

Hoci bol tento románik pre herečku obrovským prekvapením a keď sa skončilo natáčanie, každý z nich si šiel svojou cestou, na tú dobu si spomína v dobrom. „Bola som neskúsená, ale verila som mu,“ priznala herečka. „Bol taký milý.“ O romániku sa rozpísala vo svojej knihe, ktorá je založená na herečkiných denníkoch z tej doby.

Anakin, Han Solo či Leia ako ich nepoznáte: Ktoré top hviezdy ich chceli hrať?

Carrie mala v tom čase 19 rokov, zatiaľ čo 33-ročný Harrison bol ženatým otcom dvoch detí. So svojou prvou manželkou Mary Marquardt sa rozviedol v roku 1979, Carrie však tvrdila, že to s ňou nemalo nič spoločné.

Aby nedošlo k nedorozumeniam, herečka nechala na sociálnej sieti veľavravný odkaz: „Nikdy by som o nikom nevravela, aký bol na akomkoľvek kúsku nábytku - stoličke, posteli či konferenčnom stolíku." A zároveň vyvrátila všetky uverejnené správy o tom, aký bol Ford milenec: „Všetky správy, podľa ktorých som povedala, že bol Ford zlý milenec, sú úplne nepravdivé."

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Lucasfilm

Tagy: Harrison Ford Carrie Fisher Star Wars

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov