Krehká Jennifer Lawrence sa nezdá: Ak ma vyrušíte pri jedle, tak...

Jennifer Lawrence
23.11.2016Herci a herečkyAmerická herečka Jennifer Lawrence si stráži súkromie. Dvadsaťšesťročná rodáčka z Indian Hills v Kentucky to prezradila v rozhovore pre americký mesačník Vanity Fair.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Možno si myslíte, že ma poznáte, no ak ma skúsite osloviť, ste pre mňa cudzí a ja mám strach. Veľmi si chránim svoj priestor. Zabralo mi naozaj dosť času, aby som sa to naučila. Keď jem, niekto príde a začne blýskať fotoaparát telefónu, som k tomu človeku naozaj hrubá. Ostatní ľudia v reštaurácii si potom povedia, že to radšej nechcú zažiť. Súkromie je práca na plný úväzok a ja na ňom pracujem naozaj veľmi tvrdo," objasnila herečka.

Najponižujúcejšia skúsenosť Jennifer Lawrence: Nikdy som sa necítila trápnejšie

Jennifer Shrader Lawrence začínala kariéru v seriáloch, cez ktoré sa postupne prepracovala k účinkovaniu vo filmoch. Prelomom v jej kariére bola dráma Zmrznutá kosť (2010), za výkon v ktorej ju nominovali na niekoľko cien vrátane Oscara a Zlatého glóbusu. Celosvetovo známou sa však stala až v roku 2012 ako Katniss Everdeen z adaptácie dobrodružnej trilógie Hry o život. Postapokalyptickú hrdinku si zahrala aj v pokračovaniach s názvami Hry o život: Skúška ohňom (2013), Hry o život: Drozdajka 1 (2014) a Hry o život: Drozdajka 2 (2015). Za účinkovanie v dramédii Terapia láskou (2012) získala Oscara a Zlatý glóbus, ktorý si odniesla aj za snímky Špinavý trik (2013) a Joy (2015). Lawrence je známa aj ako mutantka Raven Darkhölme s prezývkou Mystique z komiksoviek X-Men: Prvá trieda (2011), X-Men: Budúca minulosť (2014) a X-Men: Apocalypse (2016). 

Zdroj: SITA  mb 

Foto: SITA

Tagy: Jennifer Lawrence

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov