Shannen Doherty nezastaví nič, ani rakovina: Natáča nový seriál, to je odvaha!

24.11.2016Herci a herečkyAmerická herečka Shannen Doherty, známa najmä ako Brenda Walsh zo seriálu Beverly Hills 90210 (1990 - 2000), si zahrá v televíznom seriáli inšpirovanom čiernou komédiou Heathers. O spolupráci na projekte, ktorý pripravuje televízia TV Land, informovala samotná 45-ročná rodáčka z Memphisu prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila svoju fotografiu z nakrúcania. Detaily o jej role zatiaľ nie sú známe, tvorcovia však uviedli, že bude kľúčovou postavou príbehu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Doherty sa predstavila aj v pôvodnej snímke z roku 1988, kde stvárnila Heather Duke, jednu zo skupinky populárnych a zlomyseľných dievčat s rovnakým krstným menom, ktoré strpčovali život Veronice v podaní Winony Rider. Jej rebelantského priateľa si zahral Christian Slater. 

Nové spracovanie príbehu pripravujú ako antológiu, pričom by malo ísť o čiernu komédiu odohrávajúcu sa v súčasnosti. Skupinku nových Heathers stvárnia Jasmine Mathews, Melanie Field a Brendan Scannell. Grace Victoria Cox sa predstaví ako Veronica a v úlohe jej priateľa J.D.-ho sa ukáže James Scully. O réžiu pilotného filmu sa postará Leslye Headland a scenár napísal Jason Micallef. 


Mohlo by vás zaujímať: Brenda z Beverly Hills 90210 zničená chorobou: Takto sa na nej podpísala rakovina


Herečka v súčasnosti bojuje s rakovinou prsníka. Po boku jej stojí jej manžel Kurt Iswarienko, ktorý je spolu s jej rodinou veľkou oporou. Doherty nemá problém so sovjím bojom so zákernou chorobou a pravidelne zverejňuje na Instagrame fotky a informuje svet o svojich pokrokoch a ťažkých chvíľach, ktoré prežíva.

Shannen Doherty si okrem spomínaného seriálu Beverly Hills 90210 zahrala napríklad aj v snímkach ako Posadnutosť (1992), Na pokraji smrti (1994), Flákači (1995), Priateľky na život a na smrť (1995), Noci s diablom (1997), Sprisahanie (1999), Tvár vraha (2002), Unesený (2009) či v seriáli Čarodejnice (1998 - 2006). 

Zdroj: SITA  telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Shannen Doherty Heathers

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov