Nežné krásky s dušou rebela, ako začalo ich priateľstvo? Choď do p...!

01.12.2016Herci a herečkyLOS ANGELES - Naozaj osobitý začiatok priateľstva. Emma Stone a Jennifer Lawrence patria v súčasnosti k najžiadanejším herečkám v Hollywoode. Nedávno sa však z týchto hereckých krások stali priateľky. Spôsob, akým sa zoznámili, však určite nepatrí k typickým náhodný a milým stretnutiam.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ešte predtým, než sa skutočne spriatelili, zdieľali toho na hollywoodskej pôde veľmi veľa. Obe boli mladé, krásne, talentované so skvelo našliapnutou kariérou. Je preto prirodzené, že sa z nich stali skvelé kamošky. Všetkých však prekvapilo, ako sa to celé vlastne stalo.

Vďaka ich spoločnému priateľovi Woodymu Harrelsonovi sa tieto dve krásky k sebe dostali. S oboma si zahral vo filme. Jedného dňa sa Harrelson rozhodol dať Emme Stone telefóne číslo na Jennifer Lawrence. Síce sa to začalo nevinne, no prvá reakcia bola prekvapujúca.


Mohlo by vás zaujímať: Kráske Emme Stone nie je osud Ameriky ľahostajný: Je načase spojiť sa a prehovoriť!


"Napísala mi, že má moje číslo od Woodyho," povedala Lawrence pre Vanity Fair. "Odpísala som jej, choď do p***! (ang. f**k off). Odvtedy sme sa stali skutočne skvelými priateľkami," dodala herečka. Stali sa tak dobrými priateľkami, že si odvtedy už vyše roka píšu takmer každý deň. "Nazvala by som to našou verziou Zápisníka jednej lásky - 365 sms-iek (ang. The Notebook - 365 texts," zavtipkovala Jennifer.

Emma Stone dodala ich milostnému príbehu inú dimenziu, ktorú zhrnula v maile pre Vanity Fair: "Možno o tom ani nevie (Jennifer), ale skôr, než sme sa stali priateľkami mi niečo vo mne hovorilo, ´Hej, pozeraj, moje ego sa zblázni, je skvelá a talentovaná, ja som v keli, už nikdy nebudem robiť.´ Ale po čase som si uvedomila, že sme každý iná a je tu miesto pre obe a odvtedy sa naše priateľstvo prehĺbilo," dodala Emma Stone.

Zdroj: AMaj 

Foto: eonline.com

Tagy: Jennifer Lawrence Emma Stone

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov