Chrisa Pratta žiadali o selfie s kráskou, FOTO spravil to po svojom: Veď ju vôbec nevidno!

03.12.2016Herci a herečkyChris Pratt a Jennifer Lawrence sú v súčasnosti na európskom turné, na ktorom predstavujú svoj nový film Passengers (Pasažieri, 2016). Kým Jennifer nemá k sociálnym sieťam vzťah, Chris rád svojich fanúšikov zásobuje fotkami. Fanúšikovia ho preto požiadali, aby si spravil nejaké to selfie aj so svojou hereckou kolegyňou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Samozrejme, ich prosbu vyslyšal a spravil nie jednu, ale hneď sériu selfie fotiek s Jennifer Lawrence. Neboli to však len tak hocaké selfie, spravil to po svojom a so svojej kolegyne a podľa jeho slov najlepšej kamošky, si riadne vystrelil.


Mohlo by vás zaujímať: Nežné krásky s dušou rebela, ako začalo ich priateľstvo? Choď do p...!


Jennifer totiž na fotkách bola, ale len taká menšia časť z nej. Buď to boli vlasy, polovica tváre, alebo len pohár, z ktorého pila. Prvú selfie zverejnil s popiskom: "Konečne som spravil selfie s Jen, ktorú ste všetci chceli."

Jeho malý vtip sa mu zapáčil tak veľmi, že sa rozhodol v ňom pokračovať: "Len tak som si vyrazil so svojou najlepšou kamoškou Jen."

"Tu ja a Jen pózujeme s @elrubiuswtf (youtuber El Rubius, pozn. red.)," napísal herec. A keďže youtuber zverejnil na svojom profile na Instagrame fotku, kde bolo všetkých vidieť veľmi dobre, je jasné, že ide o Prattov humor, ktorý majú diváci tak radi.


Mohlo by vás zaujímať: Prirodzená krása je sexi: Pozrite, ako vyzerá legendárny kalendár Pirelli na rok 2017


"Ďalší deň za nami so mnou a s mojou najlepšou kamarátkou Jen," napísal k fotke, na ktorej vidno len pohár, z ktorého herečka pije.

Zatiaľ posledná fotka, ktorú Pratt uverejnil je so šéfkuchárom Jamiem Oliverom. "Ja, Jennifer Lawrence a Jamie Oliver v zákulisí šou Grahama Nortona propagujeme film Pasažieri, ktorý sa čoskoro dostane aj do vašich kín. Nemôžem uveriť, že som stretol nahého šéfa!!! Mal šaty, ale aj tak!!!" 

Jennifer Lawrence je dlho známa svojou neoblomnosťou v tom, že naozaj neznáša sociálne siete. Podľa jej vlastných slov nemôže držať krok ani s e-mailom, myšlienka postovania na Twitter je pre ňu absolútne nepredstaviteľná. Táto situácia však vyústila aspoň do vtipnej série fotografií, ktorá bude evidentne pokračovať. Fanúšikovia sa tak majú na čo tešiť.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Chris Pratt Jennfer Lawrence

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov