Pierce Brosnan mohol byť Batmanom: Nevyšlo to pre trčiace spodky

Pierce Brosnan
26.08.2014Herci a herečkyJeho meno je Bond, James Bond. Aj keď si írsky herec Pierce Brosnan vyskúšal množstvo úloh a bez problémov mu možno prisúdiť hviezdny status, v pamätiach filmových fanúšikov navždy ostane zapísaný ako 007, tajný agent Jeho Veličenstva.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vedeli by ste si ale predstaviť, že namiesto Michaela Keatona by Batmanom v projekte režiséra Tima Burtona bol práve Pierce Brosnan? Pretože takáto možnosť sa írskemu hercovi reálne naskytla, no odmietol ju. Dôvod, pre ktorý tak urobil, vás určite pobaví.


Nezmeškajte akčný trhák Explózia s Piercom Brosnanom už v sobotu večer!


"Stretol som sa s Timom Burtonom kvôli úlohe Batmana. Ale nemohol som brať vážne žiadneho chlapa, ktorému bolo vidno spodky. Bolo to odo mňa riadne hlúpe, že som to pokladal za žart. Batmana som totiž v detstve miloval," vysvetľoval Brosnan svoje rozhodnutie fanúšikom pri odpovedaní na ich množstvo zvedavých otázok na komunitnej stránke reddit.com.

Nuž, dnes sa už nedozvieme, akým smerom by sa filmová séria o legendárnom komiksovom hrdinovi vybrala, ak by Brosnan ponúkanú rolu prijal.


Čo si o svojich výkonoch v Bondovkách myslel samotný Brosnan?


Pierce Brosnan sa v úlohe agenta 007 predstavil v snímkach Zlaté oko (1995), Zajtrajšok nikdy nezomiera (1997), Jeden svet nestačí (1999) a Dnes neumieraj (2002). Okrem toho sa objavil aj vo filmoch ako Mars útočí (1996), Dve tváre lásky (1996), Aféra Thomasa Crowna (1999), Evelyn (2002), Zákon príťažlivosti (2004), Matador (2005), Nezabudni na mňa (2010), Muž v tieni (2010) či Na konci sveta (2013).

Zdroj: telkac.sk  SITA 

Foto: internet, Video: YouTube

Tagy: Batman herec pierce brosnan james bond

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov