Príťažliví a slobodní: U týchto hercov máte ešte šancu!

Koláž - nezadaní herci
06.12.2016Herci a herečkySú sexi, talentovaní, úspešní, no v súčasnosti sú, bohužiaľ, nezadaní. Alebo našťastie? Dámy, u týchto hercov ešte máte šancu!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kit Harington

Hviezda populárneho seriálu Hry o tróny nám ako Jon Snow ukradla srdcia predovšetkým kvôli jeho lojalite a samozrejme dobrému vzhľadu a tým... vlasom. Navyše, je Brit a slobodný. Dámy, šanca tu stále je!

Zac Efron

Sladký Zac Efron bol odjakživa pastvou pre oči. O to viac, keď vyrástol z Disney hviezdy na ozajstného muža. Na sociálnych sieťach rád ukazuje, ako riadne posilňuje a pohľad na jeho vymakané telo vždy stojí za to. Však sa to aj teraz hodí, keď sa stal členom filmovej Pobrežnej hliadky. Tak čo, nedali by ste sa ním zachrániť?

Obľúbené tínedžerské hviezdy: Už to nie sú deti - pozrite, čo z nich vyrástlo!

Jake Gyllenhaal

Taylor Swift. Reese Witherspoon. Kirsten Dunst. Natalie Portman. Zoznam bývalých partneriek Jakea Gyllenhaala ukrýva dosť známe mená (čomu sa vôbec nečudujeme), ale žiadnej sa nepodarilo priviazať si ho manželstvom. Talentovaný a sympatický herec sa viackrát objavil v rebríčkoch najkrajších ľudí sveta a nechýbajú mu ani filmové ocenenia.

Tyler Blackburn

Aj tridsaťročný americký herec Tyler Blackburn sa môže pochváliť statusom slobodný. Obľúbili sme si ho v seriáli Pretty Little Liars a pri pohľade na fotky, ktoré zdieľa s fanúšikmi, mu musíme fandiť naďalej. V minulosti ho spájali s kolegyňou Ashley Benson, no nakoniec to boli len fámy.

Henry Cavill

Predstaviteľ Supermana síce zachraňuje ľudstvo, no nepodarilo sa mu zachrániť vzťah a pred pár mesiacmi sa rozišiel s priateľkou. Vymakané telo filmového hrdinu v spojení s britským akcentom... Nuž, ktorá by nechcela, aby ju zachránil?

Jedna postava, veľa hercov: Kto bol najlepší Batman, Superman či Agent 007?

Chris Pine

Americký herec Chris Pine sa okrem mnohých snímok predstavil aj v Star Treku ako James T. Kirk. Randil s viacerými kráskami, no v súčasnosti nie je pripútaný k nikomu.

Milo Ventimiglia

Aj drsný fešák zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov a Roryina veľká láska je momentálne single. Milo bol zasnúbený s herečkou Jaimie Alexander, no z tohto vzťahu zišlo. Kedysi dokonca aj naozaj randil s predstaviteľkou Rory – Alexis Bledel.

Milovaní zloduchovia: Kradnú, vraždia, ničia svet a aj tak im fandíme!

Tom Hiddleston

Predstaviteľ Lokiho a mnohých iných postáv je Brit, má šarmantný úsmev a neraz sme ho vo filmoch videli bez šiat. Po tom, ako všetkých prekvapil mediálne veľmi prepieraným vzťahom s Taylor Swift, je herec Tom Hiddleston opäť voľný!

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Archív T.B./Instagram

Tagy: Henry Cavill Milo Ventimiglia Jake Gyllenhaal Kit Harington Tyler Blackburn

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov