Jej kráse podľahli milióny: Odhaľte tajomstvá sexi Scarlett!

14.12.2016Herci a herečkyHrala v nemálo filmoch a je považovaná za jednu z najpríťažlivejších žien sveta. Z drobnej detskej herečky sa vypracovala na hviezdu obrovských rozmerov a o herecké roly nemá núdzu. Už ako tínedžerka sa zaujímala o starších mužov, zbožňuje ju Woody Allen a spieva. Zoznámte sa, Scarlett Johansson.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Scarlett Johansson sa narodila v roku 1984 - a mala pri tom spoločnosť! Spolu s ňou prišiel na svet aj jej brat – dvojča Hunter. Scarlett bola o čosi šikovnejšia, takže vďaka trom minútam sa môže nazývať staršou sestrou. (Okrem neho má ešte sestru a nevlastného brata z otcovho prvého manželstva.) Bohužiaľ, vo filme sa jej hrať dvojča (aspoň zatiaľ) nepodarilo. V súboji o dvojrolu v snímke Pasca na rodičov ju totiž predbehla Lindsay Lohan.

Sexi kráska má podnikateľského ducha: Neuveríte, aký obchod si s manželom otvára!

Matka producentka ju od útleho detstva brávala na konkurzy, vďaka čomu debutovala ako deväťročná a to vo filme Všade dobre, doma najlepšie. Potom nasledovali snímky Vražedné alibi, Stratení na Manhattane, Manny & Lo či Sám doma 3. Kvôli svojej zaneprázdnenosti však prišla o domáceho miláčika - čínsku bojovú rybičku Cassiusa. Počas filmovania sa o ňu mala starať kamarátka, no zabudla jej vymeniť vodu, tak rybka skapala.

Dospelé dieťa

Hoci je a bola svetovo vnímaná ako sexsymbol, na dvadsiate narodeniny si vybrala tak trochu detský darček. Oslavovala v Disneylande. Jej najobľúbenejší film je Willy Wonka a továreň na čokoládu. Na druhej strane však začala fajčiť už v pätnástich a doteraz sa tohto zvyku nezbavila.

Zabíjajú so šarmom a vyzerajú sexi: Tieto akčné hrdinky strach nepoznajú

Aj Woody Allen ju zbožňuje

Scarlett zbožňuje prácu herca, režiséra a autora Woodyho Allena. S ním mala tú česť aj spolupracovať  a za rolu v jeho snímke Match Point (Hra osudu) získala nomináciu na Zlatý glóbus pre najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Počas filmovania sa Woody Allen nechal počuť, že Scarlett je sexuálne ohromujúca. Sám priznal, že: „Je veľmi náročné byť vtipný pri sexuálne ohromujúcej a krásnej mladej žene, ktorá je navyše vtipnejšia ako ty.“ A keď to už povie Woody Allen, tak to niečo musí znamenať.

Speváčka a milovníčka jazzu

Scarlett je obrovskou fanúšičkou jazzu. K jej najobľúbenejším muzikantom patria Miles Davis, Billie Holiday, Anita O'Day, Rosemary Clooney, Edith Piaf, Nina Simone, Chet Baker, a Duke Ellington. Sympatická herečka je sama speváčkou, vydala dva hudobné albumy: Anywhere I Lay My Head (2008) a Break Up (2009). Tiež si zahrala vo videoklipe Justina Timberlakea, čo spôsobilo veľké klebety o tom, že majú spolu vzťah.

Muži jej života

Po tom, ako si zahrala vo filme Stratení v preklade s Billom Murrayom, si dala záväzok, že nikdy nebude randiť s nikým pod tridsať rokov. Aj preto nadviazala vzťah s Beniciom Del Torom, ktorý bol od nej o 17 rokov starší. Naozaj často sa objavuje vo filmoch spoločne so svojim veľmi blízkym priateľom hercom Chrisom Evansom, s ktorým však nikdy nerandila. Spájaná bola s Jaredom Letom aj Joshom Hartnettom. Chodila aj s Seanom Pennom, Nateom Naylorom, Judom Lawom, Jamesom Holzierom, Patrickom Wilsonom. V roku 2008 sa vydala za Ryana Reynoldsa, s ním sa však po dvoch rokoch rozviedla. V súčasnosti je manželkou francúzskeho novinára Romaina Dauriaca. Ten je, rovnako ako Ryan Reynolds, približne jej rovesník. Tak sa zdá, že s tými staršími mužmi to nebude až také horúce.

Mimo kamier lietajú iskry: Tieto hviezdy sa v súkromí doslova nenávidia

Čo o Scarlett Johansson ešte neviete?

  • Takmer spôsobila autonehodu, pretože ju zaujal jaj vlastný obraz na bilboarde k filmu Ostrov.
  • Najviac zo všetkého sa bojí švábov.
  • Bola inšpiráciou pre pieseň od Katy Perry – I Kissed a Girl.
  • Na rolu vo filme The Girl With the Dragon Tattoo bola príliš pekná – odmietli ju.
  • Počas sviatkov oslavuje aj Chanuku aj Vianoce

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Scarlett Johansson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov