Sviatky pokoja a oddychu? Zdena Studenková sa nezastaví, tu je dôvod!

Zdena Studenková
23.12.2016Herci a herečkySlovenská herečka Zdena Studenková má pracovne nabitý advent. Napriek tomu, že sviatky pokoja a oddychu sú za dverami, populárna herečka musí stále pracovať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Do dvadsiateho tretieho nič neriešim, pretože stále pracujem. Aj medzi Vianocami a Silvestrom hrám tri predstavenia a na Silvestra tiež,“ povedala v rozhovore. Obľúbená herečka však vianočné prípravy nenechala na poslednú chvíľu. „Stromček už stojí, už je ozdobený a vždy večer, keď prídem domov z divadla, si ho dám do zástrčky, aby pekne svietil. Mám rada tie rituály, ktoré sa s Vianocami spájajú. Všetko musí byť pekne vyzdobené, vytiahnu sa gýčiky...,“ poznamenala. 

Deň pred Vianocami bude podľa vlastných slov tráviť v kuchyni. „Už sa na to teším. Budem od rána variť, chystať a piecť. Aj včera som piekla. Chcela som si oddýchnuť, tak som si zapla televízor, no zistila som, že tam nič nejde, tak som napiekla vanilkové rožky,“ zasmiala sa. 

Na slávnostné chvíle vraj herečka v živote nedá dopustiť. „Myslím si, že je v živote veľmi dôležité, aby ho človek mal vyskladaný z takých momentov, ktoré si zapamätá - k takým momentom patria narodeniny, Vianoce a všetky tie oslavy, ktoré k tomu patria - s darčekmi, s atmosférou, s krásne prestretým stolom... Ja to mám jednoducho rada,“ priznala. 

Zdroj: SITA 

Foto: FOTO TASR - Andrej Galica

Tagy: Zdena Studenková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov