Spolu doma aj na pľaci: V týchto filmoch sa stretli rodinní príslušníci

Martin Sheen a Charlie Sheen
05.01.2017Herci a herečkyKeď sa stane rodinným biznisom práve šoubiznis, je obrovská šanca, že sa rodinní príslušníci nestretávajú len v priestoroch domova alebo spoločenských udalostiach. Mnohokrát sa totiž stretnú práve v jednom filme.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Charlie Sheen, Martin Sheen, Emilio Estevez

V desiatkach produkciách sa stretli bratia Charlie Sheen a Emilio Estevez alebo dokopy s otcom Martinom Sheenom. K výsledkom ich spoločného hereckého úsilia patrí veľké množstvo filmov. Súrodenci si spolu zahrali napríklad v snímke Mladé pušky či Muži v práci. Charlie sa spoločne s otcom ukázal vo filme Wall Street či Horúce strely 2. V krimi trileri Badlands si hlavnú postavu zahral Martin Sheen a jeho synovia si v ňom strihli menšie úlohy.

Maniak, úchyl či incest s otcom: Sexuálne škandály, ktoré otriasli Hollywoodom

Angelina Jolie, Jon Voight

Dvojica Angelina Jolie a Jon Voight ako dcéra s otcom si spoločne zahrali v snímke Lara Croft: Tomb Raider. Angelina si však strihla aj menšiu rolu vo filme svojho otca Lookin' to Get Out.

John Cusack, Joan Cusack

Súrodenecké herecké duo John a Joan Cusackovci sa spolu objavili vo viacerých filmoch napríklad Povedz niečo..., Všetky moje lásky či Jasný terč. V snímke Všetky moje lásky sa dokonca objavil aj ich otec Dick Cusack.

Budú ešte úspešnejší? Prominentné deti kráčajú v šľapajach svojich slávnych rodičov

Jake Gyllenhaal, Maggie Gyllenhaal

Keď boli ešte mladší, Jake a Maggie spolu hrali vo filmoch Tráva je zlatá baňa, Nebezpečná žena, ktorých réžiu mal na starosti ich otec Stephen Gyllenhaal. Neskôr si vyskúšali, aké to je byť súrodencami aj na filmovom plátne, konkrétne v mysterióznej dráme Donnie Darko.

Gwyneth Paltrow, Blythe Danner

Obe blondíny – matku aj dcéru ste mohli vidieť vo filme Sylvia Plath. Hoci sa herečky objavili v spoločnom filme ešte o dvanásť rokov skôr, v tomto prípade stvárnili presné také postavy ako v realite matku s dcérou. Výsledok sa však stretol s protichodnými názormi. Dokonca reálna dcéra Sylvie Plath odmietla na snímke spolupracovať a verejne ho odsúdila.

Trpké priznanie Gwyneth Paltrow: Pre toto ma ľudia nenávidia!

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: independent.co.uk, popsugar.com, dailymail.co.uk,

Tagy: Charlie Sheen Angelina Jolie Gwyneth Paltrow

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov