FOTO Hviezda Kobry 11 je už v chomúte: Semir si zobral o desať rokov mladšiu priateľku!

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck
06.01.2017Herci a herečkyKto by len nepoznal meno Semir Gerkhan. Najznámejší nemecký policajt a hviezda seriálu Kobra 11 prekvapil svojich fanúšikov hneď na začiatku nového roku. Po päťročnom vzťahu si zobral Katju Ohneck.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nemecký herec tureckého pôvodu Erdoğan Atalay (50) sa rozhodol urobiť vážny krok. Po päťročnom vzťahu si zobral za manželku o desať rokov mladšiu Katju Ohneck. Predstaviteľ legendárneho komisára Semira Gerkhana sa pre tento krok rozhodol na romantickom ostrove Maledivy.

Bola to však iba neformálna svadba, ktorá zatiaľ nie je právoplatná. Svedčí o tom aj Semirovo oblečenie. Prišiel iba v modrej košeli a nemal ani sako, kravatu a navyše bol bosý. Oficiálna svadba na Maledivách je povolená iba pre moslimov. Sympatický pár si tak bude musieť obrad zopakovať a povedať áno po druhýkrát. Všetko je už dohodnuté, svadba sa uskutoční v júni doma v Nemecku.

Atalay bol už raz ženatý. V období rokov 2004-2009 bola jeho manželkou divadelná a filmová herečka Astrid Ann Maria Pollmann, s ktorou majú dcéru Amiru. Po krachu manželstva sa dal dohromady s maskérkou Katjou Ohnek. Dvojica spolu vychováva syna Marisa (4). 

Zdroj: telkáč 

Foto: Instagram cobraeleven_erdogan, Profimedia

Tagy: Erdoğan Atalay Katja Ohneck

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov