Natalie Portman o platoch v Hollywoode: Nepomer je šialený, Ashton dostal trikrát viac!

Natalie Portman
12.01.2017Herci a herečkyIzraelsko-americká herečka Natalie Portmanová priznala, že Ashton Kutcher, jej herecký partner vo filme Hlavne nezáväzne z roku 2011, dostal za výkon v tejto komédii trikrát vyšší honorár ako ona.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Portmanová pre časopis Marie Claire uviedla, že o rozdielnej výške honorárov pre mužskú a ženskú hlavnú postavu vedela už v čase nakrúcania, vtedy ju to ale tak nehnevalo, ako by malo. "Zaplatili nám veľmi veľa, takže je ťažké sa sťažovať, ale ten nepomer je šialený," dodala. "Nebola som naštvaná do takej miery, ako som možno mala byť," pokračovala herečka.


Mohlo by vás zaujímať: Návrat do Marvelu? Krehkú krásku fascinuje prácu s modrým plátnom!


Herečka si podľa citovaného rozhovoru nemyslí, že by "boli muži alebo ženy menej schopnými". "Máme tu však jasný problém, a síce, že ženy majú menej príležitostí." Ženy by mali byť súčasťou riešenia a nie tento problém živiť, uzavrela 35-ročná Portmanová.

Tridsaťosemročný Kutcher zverejnil odkaz na Portmanovej rozhovor na svojom konte na Twitteri. V komentári k zdieľanému textu napísal, že je hrdý na "Natalie a všetky ženy, ktoré sa rozhodli odstrániť nepomer v odmeňovaní žien a mužov".

Zdroj: TASR  telkac.sk 

Foto: TASR, SITA

Tagy: Hlavne nezáväzne Ashton Kutcher Natalie Portman

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov