VIDEO Uma Thurman o chybách z minulosti: Toto budem navždy ľutovať!

Uma Thurman
22.02.2017Herci a herečkyHerečka Uma Thurman sa v Neskorej šou so Stephenom Colbertom priznala, že odmietla úlohu vo filme, ktorý ju mohol naozaj presláviť. Išlo o postavu Eowyn v trilógii Pána prsteňov, ktorú nakoniec stvárnila Mirranda Otto.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vo večernej šou priznala, že jej túto úlohu ponúkli, ale okamžite ju odmietla. S odstupom času, to však ľutuje. "Považujem to naozaj za jedno z najhorších rozhodnutí, aké som kedy spravila," priznala Thurman. "No práve vtedy sa mi narodilo prvé bábätko a neviem. Akosi som vtedy viac inklinovala k domovu."

Uma Thurman porodila v roku 1998 dcérku Mayu, ktorá má so svojím exmanželom Ethanom Hawkem. Prvý diel Pána prsteňov mal premiéru v roku 2001 a natáčanie tak začalokrátko po pôrode Umy. Moderátor Colbert zavtipkoval, že je obrovským fanúšikom Tolkiena a dokonca aj on by tú úlohu vzal, ak by mu ju ponúkli. "Je určite čo ľutovať," dodala herečka.


Mohlo by vás zaujímať: Od Pomády k La La Landu: Kultové muzikály, ktoré zmenili svet!


Colbert potom spomenul jednu z jej najúspešnejších úloh vo filme Kill Bill a položil jej otázku, kedy dovolíla svojim deťom pozrieť si snímku. "Čakala som tak dlho, ako sa len dalo, aby to nevideli. Myslím, že to bolo zhruba pred štyroma rokmi. Deti mi potom povedal, že ich strašne bolelo, keď mi vo filme ubližovali, preeto som rada, že som počkala," povedala 46-ročná herečka.

Uma má v súčasnosti tri deti dcéru Mayu (18) a syna Levona (15) s hercom Ethanom Hawkem a dcéru Rosalind (4) s francúzskym finančníkom Arpadom Bussonom. Najviac ju preslávili snímky Quentina Tarantina Pulp Fiction a dva diely Kill Bill.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, Video: YouTube/The Late Show with Stephen Colbert

Tagy: Pán prsteňov Pulp Fiction Kill Bill Uma Thurman

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov