Odradil ho neúspech? Superman Cavill mení tím: Prijal výzvu a zahrá si po boku Cruisa!

Henry Cavill
18.03.2017Herci a herečkyBritský herec Henry Cavill sa predstaví v pripravovanom filme Mission: Impossible 6. Christopher McQuarrie, režisér, scenárista a jeden z producentov snímky, vyzval Cavilla prostredníctvom služby Instagram na prijatie úlohy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

McQuarrie vyzval na Instagrame Cavilla, aby úlohu v pripravovanom šiestom dieli prijal. "Povedz mi niečo, Henry. Napadla mi taká myšlienka. Som zvedavý, či nemáš záujem zahrať si v šiestom dieli Mission: Impossible. Máš čas," napísal včera k svojej fotke.

O pár hodín herec odpovedal rovnako vtipným spôsobom a do McQuarriovej fotky pridal menší detail. "Mám rád dobré výzvy. Napríklad visieť z pohybujúceho sa lietadla... alebo balansovať na útese len na mojich prstoch... alebo šmýkať sa po mrakodrape. Myslím, že jednoducho budem musieť získať nejakú prax a pridať sa k posádke Mission Impossible. Ďakujem za pozvanie, Christopher."


Mohlo by vás zaujímať: Zlaté maliny sú rozdané: K tomu najhoršiemu patrí aj Batman vs. Superman!


Tridsaťtriročný herec sa tak pridal k obsadeniu, ktoré tvoria Tom Cruise, Rebecca Ferguson alebo Jeremy Renner. Na produkcii spolupracujú tiež 54-ročný Cruise, Don Granger, J.J. Abrams, David Ellison alebo Dana Goldberg. Akčný triler sa dostane do slovenských kín 26. júla 2018. 

Henry Cavill, celým menom Henry William Dalgliesh Cavill, si zahral napríklad vo filmoch Gróf Monte Christo (2002), Tristan a Isolda (2006), Hviezdny prach (2007), Užívaj si, ako sa len dá! (2009), Vojna bohov (2011), Krycie meno U.N.C.L.E. (2015) či seriáli Tudorovci: Sex, moc a intrigy (2007 - 2010). Známy je však najmä ako Clark Kent a jeho superhrdinské alter ego Superman z komiksoviek Muž z ocele (2013) a Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016). 

Zdroj: SITA  AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Tom Cruise Henry Cavill Mission Impossible

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov