Opilci na pľaci: Títo herci nezvládli natáčanie bez alkoholu!

28.04.2017Herci a herečkyNatáčanie filmov môže byť niekedy naozaj náročné, čo každý z hercov zvláda po svojom. No a niekto nezvláda. Pôsobiť ako opitý vo filme je v poriadku, ale byť skutočne pod parou, to už je iná vec. Pozrite, ktoré hviezdy to pri natáčaní prehnali s alkoholom!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Daniel Radcliffe vo filmoch o Harry Potterovi

Byť chlapcom, ktorý prežil, asi nie je najjednoduchšie. Najmä ak ste mladým hercom, neustále usilujúcim sa nájsť svoju vlastnú cestu. V čase, keď mal Daniel Radcliffe len tesne po osemnástych narodeninách a natáčal šiestu časť, prezradil pre britský GQ magazín, že si uvedomil svoje problémy s alkoholom. Navyše priznal kopu alkoholických výpadkov. Predstaviteľ mladého čarodejníka síce nikdy nepil v práci, no často sa stávalo, že na pľac už prišiel opitý.


Mohlo by vás zaujímať: Z Harryho Pottera do Playboya: FOTO Spoznávate ešte mladú čarodejníčku?


Margot Robbie vo Vlkovi z Wall Street

Margot Robbie je jednou z najpríťažlivejších a najvyťaženejších herečiek súčasnosti. Veľkého prelomu by sa však nedočkala, keby nebolo ochotného a nápomocného člena štábu a trocha tekutej odvahy. Počas natáčania snímky Vlk z Wall Street sa mala predviesť úplne nahá, z čoho nebola úplne nadšená. Pri prvej pikantnej scéne sa triasla od strachu a bola presvedčená, že to nezvládne. Našťastie k nej prišiel jeden z členov štábu aj so záchranou – fľašou tequily. „Naozaj sa mi prestali triasť ruky a zvýšila sa mi sebadôvera,“ povedala sympatická herečka pre New York Times.

Billy Bob Thornton v Santa je úchyl

Billy Bob Thornton je známym hollywoodskym pijanom, a to v súkromí aj na obrazovkách. Počas natáčania snímky Santa je úchyl stvárnil hnusného Santa Clausa, ktorý bol v podstate celý čas v liehu. A úplne rovnako aj jeho predstaviteľ.


Mohlo by vás zaujímať: Vo filme môže byť Santa Clausom každý: Kostlivec, škriatok, hulvát aj fešák


Natalie Portman a Mila Kunis v Čiernej labuti

Aj hviezdy takého formátu, ako tieto dámy bezpochyby sú, si niekedy pri natáčaní musia dodať odvahu pomocou alkoholu. Predtým, ako sa mala natáčať podivná intímna scéna, v ktorej boli herečky hlavnými hviezdami, so spolu podelili o fľašu tequily.


Mohlo by vás zaujímať: Keď deti žiaria v hlavnej úlohe: Alkohol, drogy, no obrovský potenciál!


Jennifer Lawrence – Hry o život: Skúška ohňom

Jennifer Lawrence si vyslúžila povesť jednej z najlepších mladých herečiek súčasnosti. Spolu s tým si získala reputáciu aj v rámci hollywoodskych večierkov, kde sa najčastejšie pohybovala v spoločnosti priateľky Miley Cyrus. Sama však priznala, že si pár drinkov dala už aj počas natáčania. Počas nakrúcania snímky Hry o život: Skúška ohňom si spolu s kolegami Woodym Harrelsonom a Joshom Hutchersonom popíjali, aby prežili zvlášť dlhý natáčací deň. A potom aj vyrábali na pľaci tomu zodpovedajúci neporiadok.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Warner Bros, SITA

Tagy: Jennifer Lawrence Margot Robbie Daniel Radcliffe Natalie Portman Mila Kunis Billy Bob Thornton

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov