FOTO Už ju viac netají: Zostarnutý Joey z Priateľov konečne ukázal priateľku!

Matt LeBlanc
08.05.2017Herci a herečkyDefinitívne prelomil všetky tajnosti. Sympatický Matt LeBlanc iba potvrdil fámy o svojej novej priateľke a počas filmového festivalu Tribeca ju oficiálne predstavil verejnosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Šepkalo sa o tom už viac než rok, ale až teraz sa pohli ľady. LeBlanc viackrát dementoval informácie o novom vzťahu, no teraz je všetko inak. Jeho priateľkou je šarmantná Aurora Mulligan, o 17 rokov mladšia írska asistentka produkcie relácie Top Gear, ktorú nezabudnuteľný Joey už dlhší čas moderuje.

Matthew Steven LeBlanc je známy predovšetkým ako Joey Tribbiani z kultového sitkomu Priatelia (1994 - 2004) a jeho voľného pokračovania Joey (2004 - 2006). Dosiaľ si vyslúžil päť nominácií na Zlatý glóbus, z ktorých jednu sa mu v roku 2012 podarilo premeniť na víťazstvo, keď ho ocenili za hlavnú úlohu v komediálnom seriáli Epizódy (2011).

Získal tiež sedem nominácií na Primetime Emmy - tri za Priateľov a štyri za Epizódy. Zahral si aj vo filmoch Stratení vo vesmíre (1998), Charlieho anjeli (2000), Komando v sukniach (2001), Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003) či Lovesick (2014). 

Zdroj: telkáč  SITA 

Foto: SITA, Profimedia

Tagy: Matt LeBlanc Aurora Mulligan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov