Tomu sa hovorí zmena: Sexi Salma Hayek sa nudila, FOTO čo to porobila s vlasmi?

23.05.2017Herci a herečkyTohtoročný festival v Cannes bol plný krásnych žien, elegantných mužov a štýlových i netradičných rób. Jedna z herečiek však prekvapila radikálnou zmenou účesu. So svojou čiernou hrivou a kyprými tvarmi bola Salma Hayek sexsymbolom Hollywoodu. A čo tak ružové vlasy?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Salma Hayek tentokrát naozaj prekvapila. Na fimovom festivale v Cannes sa objavila s úplne novým účesom. Havraniu farbu zmenila na žiarivo ružovú. Svojím novým zjavom sa pochválila aj na Instagrame: "Takže, k včerajšej noci," napísala herečka.

 

About last night @kering_official @festivaldecannes #womaninmotion #cannesfilmfestival2017 #gucci #hair #kering

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek),


Mohlo by vás zaujímať: FOTOGALÉRIA Hviezdy červeného koberca: Filmový festival v znamení nádherných žien!


Hayek je zrejme typom ženy, ktorej ani ružové vlasy neuberú na šarme. Síce je to naozaj radikálny krok, no mexická herečka svoj motív vysvetlila pre Variety. "Nuda, jednoducho som bola znudená sebou a svojimi stále rovnakými vlasmi. Chcela som sa zabaviť a spraviť niečo iné, niečo špeciálne pre túto špeciálnu udalosť. Mimochodom, farba ladí s kvietkami na mojich šatách."

 

Salma Hayek debuts new pink hair at the Cannes Film Festival | #Keringxdinner #Cannesx70 #WomenInMotion @kering_official

Príspevok, ktorý zdieľa Variety Magazine (@variety),

 

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, Instagram/Salma Hayek, Video: Instagram/Variety

Tagy: Cannes Salma Hayek Filmový festival

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov