Boli úspešní a slávni: Týmto hercom stačila chvíľka, aby si zruinovali kariéru!

Koláž - skazili si kariéru
15.06.2017Herci a herečkyKaždý robí rozhodnutia, ktoré neskôr ľutuje. V prípade hollywoodskych hviezd však naberajú obrovské rozmery. Často až také, že ich stoja kariéru. Pozrite sa, ktoré herecké hviezdy dokázali svoju kariéru zruinovať v priebehu sekundy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O. J. Simpson

Bývalý hráč amerického futbalu, herec a usvedčený zločinec. O. J. Simpson si prežil svojich pár minút slávy na ihrisku, ale aj v hereckej brandži. Zlom však prišiel v roku 1994, kedy bol obvinený z vraždy dvoch ľudí - svojej manželky Nicole Brown Simpson a čašníka Ronalda Goldmana. Bol síce neskôr oslobodený, no civilný právny proces ho odsúdil k mnohomiliónovej náhrade škody. V roku 2007 bol zatknutý za ďalšie zločiny a vo väzení je dodnes.


Mohlo by vás zaujímať: Bodyguardi odhalili tajomstvá: Šialená Angelina, smradľavá Julia či obrnený Depp!


Amanda Bynes

Amanda kedysi patrila k najkrajším tínedžerským herečkám, dnes sa však na ňu len ťažko pozerá. Herečka účinkovala v mnohých obľúbených romantických komédiách, no podobne ako iné detské hviezdy slávu veľmi nezvládla. Výrazne sa na nej podpísali problémy s alkoholom a drogami. Dnes sa síce snaží dostať naspäť, no zruinovanú kariéru už nezachráni.


Mohlo by vás zaujímať: Herectvo hodili za hlavu, účty však zaplatiť musia: Dnes učia, podnikajú a obsluhujú!


Mel Gibson

Pre Mela Gibsona bol osudný rok 2006, kedy v podstate spáchal profesionálnu samovraždu. Herca vtedy opäť zadržala polícia za riadenie pod vplyvom alkoholu, k čomu sa pridal aj jeho obrovský emocionálny výbuch.Verejné odsúdenie si najmä vyslúžil za slová: „Zasraní Židia. Židia sú zodpovední za všetky svetové vojny. Ste Žid?“ Túto nemiestnu otázku smeroval na policajta, ktorý ho pri jazde v opilosti zadržal. Gibson bol verejne obvinený z alkoholizmu a antisemitizmu, situáciu upokojil až jeho kajúcny prístup. Úspešnú kariéru mu to však nevrátilo.

Macaulay Culkin

Ani obľúbený Kevin McCallister príliš nezvládol slávu. Svoju rozbehnutú hereckú kariéru zničil drogami. Žiara reflektorov mu rozhodne neprospela a po čase ho bolo v uliciach vidno vychudnutého, s prepadnutou tvárou. Culkinovi sa síce obrovský herecký talent nedá uprieť, no už s ním nemá záujem spolupracovať žiadny z filmových producentov.


Mohlo by vás zaujímať: Nebezpečne rozmaznané hviezdy: Takto sa správajú, keď im nie je po vôli!


Lindsay Lohan

V čase najväčšej slávy vyzeral úspech Lindsay Lohan ako nezničiteľný. Hereckú kariéru mala skvele rozbehnutú a stala sa miláčikom divákov. Slávu však nezvládla a jej nelichotivé fotky zaplavili stránky bulváru. V spoločnosti sa objavovala opitá či nadrogovaná a niekoľkokrát skončila vo väzení. Dnes sa usiluje svoje správanie napraviť, no jej neblahá povesť bráni v úspešných spoluprácach.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Mel Gibson Lindsay Lohan Macaulay Culkin Amanda Bynes O. J. Simpson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov