Trapas tvorcov Jumanji: Kirsten Dunst si chcela zahrať v pokračovaní, no nevedela o ňom!

Kirsten Dunst
15.06.2017Herci a herečkyKirsten Dunst si zahrala v Jumanji (1995) jednu z hlavných postáv, malú Judy. Pri nedávnom rozhovore pre ETonline.com sa priznala, že o pripravovanom pokračovaní ani len netušila.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Úprimne, ani som netušila, že robia ďalší film Jumanji," povedala ETonline.com. "Som urazená, že som nedostala ponuku účinkovať v ňom," zavtipkovala herečka. Dodala, že ak by ponuku dostala, určite by si v ňom rada zahrala.


Mohlo by vás zaujímať: Kedysi s korunkou, dnes babičky: Ako dopadli naše obľúbené princezné?


"Bola by to sranda," povedala Dunst. "Určite by som si zahrala niečo vo filme, ak by tvorcovia chceli." Kirsten Dunst si ako 13-ročná v pôvodnom filme zahrala úlohu malej Judy po boku Robina Williamsa a Bonnie Hunt. V súčasnosti ju čaká premiéra jej najnovšej snímky Oklamaný, ktorá sa v kinách objaví 13. júla.

V novom filme Jumanji si hlavnú úlohu zahrá Dwayne "The Rock" Johnson. Po jeho boku sa objaví aj Karen Gillan, Tom Holland, Jack Black, Kevin Hart či Nick Jonas. Johnson potvrdil, že film nebude remakom, ale pokračovaním pôvodnej snímky s poctou Robinovi Williamsovi. 

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Jumanji Dwayne Johnson Kirsten Dunst

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov