Celebritní humusáci: Neumyté zuby, špinavé oblečenie a všade odpadky!

Koláž - celebritní humusáci
30.06.2017Herci a herečkyAj bohaté a slávne hollywoodske hviezdy majú svoje špinavé tajomstvá. A bohužiaľ, patria k nim aj tí, od ktorých by ste to vôbec nečakali. Pozrite sa, aké nechutnosti niektorí herci skrývajú!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kristen Stewart

Kráska z Twilightu síce vo filmoch pôsobí upravene a elegantne, no jej domáca vie o nej zjavne viac ako my z plátna kín. Chýry o jej biednej osobnej hygiene o nej kolujú už roky, no k tomu sa pridáva aj ďalší nepríjemný zlozvyk. Opalky z cigariet necháva úplne všade a nikdy ich neuprace. Či už je to v chladničke, črepníkoch alebo sprche.


Mohlo by vás zaujímať: Klub ničiteľov vzťahov: Tieto celebrity rozbili manželstvá!


Robert Pattinson

Aj ďalšia hviezda z upírskej ságy je známa vďaka svojim nechutnostiam. V rozhovore pre therichest.com dokonca povedal, že nemá potrebu umývať sa a bez kúpeľa či sprchy je úplne v pohode. Zabúda si tiež umývať vlasy. Dokonca táto jeho podivná filozofia zasiahla aj jeho domácnosť. Pripustil, že aj jeho domov je špinavý. Nuž, ktovie koľko fanúšičiek takýmito vyhláseniami odpudil.


Mohlo by vás zaujímať: Návrat Twilight ságy? Robert Pattinson by si úlohu sexi upíra rád zopakoval!


Megan Fox

Herečka z Transformerov je síce krásna, ale tie jej zvyky... Megan očividne nezáleží na čistote domu. Všade necháva ležať svoje osobné veci a čo je horšie – zabúda splachovať toaletu. Tu stačí len dúfať, že Megan má zaplatenú kvalitnú upratovaciu službu.

Orlando Bloom

Ani fešák Orlando Bloom sa nemôže pochváliť čistým štítom. Herec kedysi býval s modelkou Mirandou Kerr, no tá to nemohla vydržať. Štval ju totiž nemilý zvyk jej partnera. Orlando zvykol nosiť rovnaké oblečenie niekoľko dní bez toho, aby ho opral. Navyše nekamaráti sa ani s pravidelnou sprchou. Teraz sa hercovo meno spája s Katy Perry, ktorej bývalým manželom bol ďalší špinavý herec – Russell Brand.


Mohlo by vás zaujímať: Koniec lásky? Katy Perry priznala, čo jej na vzťahu s Orlandom Bloomom vadí najviac


Jessica Simpson

Jessica Simpson sa svojím biednym prístupom k ústnej hygiene ani len netají. V rozhovore s Ellen DeGeneres odhalila, že si zuby pravidelne nečistí. Má ich totiž dostatočne biele a neznáša, keď sú úplne hladké. Občas na ne použije tričko.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Kristen Stewart Robert Pattinson Megan Fox Orlando Bloom Jessica Simpson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov