Daniel Radcliffe hrdinom aj bez prútika: Ochotne pomáhal napadnutému turistovi!

Daniel Radcliffe
18.07.2017Herci a herečkyHerec Daniel Radcliffe v Londýne pomohol napadnutému turistovi. Násilník na motorke mužovi ukradol tašku a porezal tvár, na pomoc mu pribehla aj hviezda Harryho Pottera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Herec Daniel Radcliffe bol jedným z ľudí, ktorí prišli na pomoc mužovi, ktorého pri krádeži na ulici násilník porezal na tvári. Dvaja zlodeji na mopede asi 50-ročnému mužovi ukradli tašku a ušli preč. Svedok incidentu David Videcette povedal, že Radcliffe pomáhal obeti a po otázkach potvrdil, že ide o neho. "Mnoho ľudí, špeciálne hviezd ako je on, by v podobnej situácii neprišlo na pomoc, čiže dobrá práca," vyjadril sa Videcette.


Mohlo by vás zaujímať: Takmer sa o ne pobili: Tieto filmové úlohy chcel každý!


Svedok uviedol, že si všimol jazdcov na mopede, ktorí sa správali podozrivo. "Išiel som autom cez Chelsea a zbadal som moped bez poznávacích značiek. Ľudia na ňom sa vozili po ceste a nevyzerali, že niekam idú, skôr pôsobili, že sa obzerajú po ľuďoch na ulici. Jeden z jazdcov následne zoskočil a zaútočil na muža nesúceho tašku značky Louis Vuitton. Muž bol turista na niekoľkodňovej návšteve Londýna a po útoku bol veľmi otrasený, mal zranenú tvár a krvácal. Povedal, že ho porezali nožom," uviedol Videcette pre BBC. Ako ďalej povedal, pokúsil sa moped sledovať a dobehnúť, no neúspešne. Vrátil sa teda k obeti útoku, kde v tom čase už pomáhal Radcliffe. Hercova hovorkyňa potvrdila, že hviezda Harryho Pottera bola na mieste činu, k udalosti, ktorá sa odohrala v piatok večer, sa však bližšie odmietla vyjadriť.

Pred niekoľkými mesiacmi zase herec Tom Hardy pomohol v juhozápadnom Londýne zadržať muža, ktorý ukradol motorku.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Daniel Radcliffe

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov