Nie sú príbuzní, ale mohli by byť: FOTO Veď vyzerajú úplne rovnako!

Koláž - podobajú sa, ale nie sú rodina
11.08.2017Herci a herečkyJe pravdou, že v hollywoodskych kruhoch sa to priam hmýri rodinnými príslušníkmi. Pozor však na to, že nie všetci, ktorí sa podobajú, musia mať spoločných predkov. Mnohých si dokonca často zamieňame a pritom nemajú vôbec nič spoločné. Pozrite sa, ktorí herci a herečky nám dokážu svojou podobnosťou zamotať hlavu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jaime Pressly a Margot Robbie

Rovnaké blond vlasy, modré oči, sexi drsný výraz v tvári. Krásne herečky síce vyzerajú ako dvojčatá, no oddeľuje ich trinásťročný vekový rozdiel. Zatiaľ čo staršia z dvojice, Američanka Jaime Pressly, je úspešná najmä v seriáloch, Austrálčanke Margot Robbie sa darí na filmovom plátne.


Mohlo by vás zaujímať: Najpodivnejšia úloha jej života? Nádherná herečka ju má na dosah ruky!


Leighton Meester a Minka Kelly

Herečka Leighton Meester sa preslávila predovšetkým úlohou kráľovnej a zlého dievčaťa Blair Waldorf v úspešnom seriáli Gossip Girl a pochádza z Texasu. Druhá z dvojice krásnych brunetiek Minka Kelly sa narodila priamo v epicentre celebrít, v Los Angeles. V jej prípade malo byť herectvo len ako koníček, pretože sa plánovala stať chirurgickým technikom.


Mohlo by vás zaujímať: Obľúbenejší ako hlavní hrdinovia: Bez týchto postáv by boli seriály o ničom!


Henry Cavill a Matt Bomer

Jeden modrooký, druhý modrooký. Jeden fešák i druhý fešák. Ale jeden Brit a druhý Američan. Najnovší predstaviteľ muža z ocele Henry Cavill mohol byť Supermanom už dávno, ale vtedy ho ako Clarka Kenta nechceli. Charizmatický Angličan si však cestu k najznámejšiemu hrdinovi neskôr našiel. Matt Bomer sa často pohybuje v rebríčkoch najpríťažlivejších mužov sveta a je neoddeliteľnou súčasťou mnohých seriálových aj filmových projektov. Hoci sú obaja herci príťažliví, len u jedného máte, dámy, šancu. Matt Bomer žije so svojím dlhoročným partnerom.

Sarah Hyland a Mila Kunis

Obe sú krásne, príťažlivé a úspešné. Sarah Hyland a Mila Kunis sú v niektorých prípadoch priam na nerozoznanie. Odlíšiť ich ale môžeme okrem veku aj pôvodom. Mila Kunis pochádza z Ukrajiny, do Los Angeles sa presťahovala so svojou rodinou po odtrhnutí sa Ukrajiny od ZSSR. Mladšia z dvojice Sarah Hyland je rodená Newyorčanka a na herecké výslnie sa dostala vďaka filmom z dielne Disney.

Dane Cook a Skylar Astin

Títo dvaja sympatickí herci jednoducho nemôžu byť dvojčatami. Pätnásťročný vekový rozdiel to nedovolí. Azda najznámejšou filmovou rolou mladšieho Skylara Astina je úloha v oboch snímkach Ladíme. Druhý fešák sa prevtelil do viacerých úspešných postáv a dnes sa okrem herectva venuje aj svojej produkčnej spoločnosti.


Mohlo by vás zaujímať: Fascinujú vás ladné baletné kreácie? Tieto filmy by ste si mali pozrieť!


Natalie Portman a Keira Knightley

Známe a úspešné herečky nespájajú len podobné črty tváre, ale predovšetkým obrovský herecký talent, ktorý prejavili v množstve filmov. Čo ich odlišuje, je predovšetkým ich rodisko. Natalie pochádza z Izraela a Keira zase z Veľkej Británie.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: brightside.me, usmagazine.com, Koláž Telkáč

Tagy: Margot Robbie Henry Cavill Keira Knightley Natalie Portman Mila Kunis Matt Bomer Sarah Hyland Leighton Meester Minka Kelly Jaime Pressly Dane Cook Skylar Astin

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov