FOTO Ryan Reynolds musel poriadne zamakať: Pozrite sa na tie tehličky!

Ryan Reynolds
13.08.2017Herci a herečkyRyan Reynolds sa má čím chváliť. Jeho osobný tréner Don Saladino zverejnil na Instagrame fotku, ktorá poteší každú fanúšičku známeho fešáka. Za všetko pritom môže postava Deadpoola.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zástupcovia americkej spoločnosti Twentieth Century Fox prezradili, že snímka Deadpool 2 sa dostane do kín 1. júna 2018. V titulnej úlohe sa opäť predstaví charizmatický herec Ryan Reynolds. Okrem neho sa v akčnej komédii objavia aj Josh Brolin, Zazie Beetz, Karan Soni či Brianna Hildebrand. Réžiu má na starosti David Leitch, na scenári spolupracujú Rhett Reese, Paul Wernick a Drew Goddard. S nakrúcaním sa začalo už v júni.

Práve kvôli filmovaniu akčných scén potrebuje herec vynikajúcu fyzickú kondíciu. Osobný tréner Don Saladino ukázal fotku štyridsaťročného kanadského svalnáča, ktorý vyzerá byť v naozaj skvelej forme. Dvojica spolupracuje už osem rokov. 

Ryan Rodney Reynolds sa predstavil v snímkach ako Blade: Trinity (2004), 3:15 zomrieš! (2005), Zabiť eso (2006), X-Men Origins: Wolverine (2009), Pochovaný zaživa (2010), Green Lantern (2011), Nesmrteľný (2015), Dáma v zlatom (2015) alebo Deadpool (2016). Za posledný menovaný ho nominovali na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší mužský herecký výkon vo filme - komédii alebo muzikáli. 

Zdroj: telkáč  SITA 

Foto: SITA, Instagram donsaladino

Tagy: Ryan Reynolds

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov