Zúfalé manželky už nie sú zúfalé: Ako sa hrdinky zmenili po odchode z Wisteria Lane?

Zúfalé manželky
15.08.2017Herci a herečkyÚspešný americký seriál Zúfalé manželky priniesol napínavé i bláznivé príbehy štyroch hlavných hrdiniek a ich susedov. Milá a nešikovná Susan Mayer, zaneprázdnená matka Lynette Scavo, vždy dokonalá Bree Van de Kamp a krásna a povrchná Gabrielle Solis. Síce sme sa s nimi rozlúčili pri poslednej časti, no ich predstaviteľky žijú svoj život ďalej. Niektoré aj herecky úspešne, iné ani veľmi nie. Kde sú zúfalky z Wisteria Lane dnes?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Teri Hatcher ako Susan Meyer

Na začiatku bola novinárka a Supermanova láska Lois Lane a potom zúfalka Susan. Teri Hatcher nemala núdzu o filmové či seriálové úlohy pred Zúfalými manželkami a nezmenilo sa to ani po ich skončení. Za postavu večne popletenej Susan Meyer získala dokonca niekoľko ocenení. K zapeklitým situáciám sa vrátila v seriáli Jane by Design a k superhrdinom zase v seriáli Supergirl.


Mohlo by vás zaujímať: Nie sú príbuzní, ale mohli by byť: FOTO Veď vyzerajú úplne rovnako!


Marcia Cross ako Bree Van de Kamp

Aby si Marcia Cross zahrala doteraz svoju najväčšiu rolu – postavu Bree Van de Kamp, opustila seriál Everwood hneď po prvej sérii. Od Zúfalých manželiek sa však väčšieho televízneho či filmového úspechu nedočkala. Marcia v pomerne vysokom veku (44 rokov) porodila dvojičky. To bolo ešte v čase nakrúcania známeho seriálu, takže ich nosila so sebou aj na pľac. Herečka je stále krásne štíhla a jej vek prezrádza len zopár vrások. Takmer ako by sa od postavy Bree Van de Kamp vôbec nezmenila.


Mohlo by vás zaujímať: Priatelia nie sú len Priatelia: Kde všade ste mohli obľúbených hercov vidieť?


Eva Longoria – Gabrielle Solis

Gabrielle je rovnako ako v seriáli, tak aj v realite uznávaná za svoj vzhľad, niekoľkokrát bola menovaná za jednu z najkrajších žien planéty. Úlohu svojráznej modelky Gabrielle Solis si krásna herečka získala práve svojím správaním, ktoré sa tvorcom na túto rolu veľmi hodilo. Eva Longoria vyzerá aj dnes tak, akoby sa od poslednej časti Zúfalých manželiek vôbec nezmenila. Odvtedy hrala v mnohých filmoch i seriáloch, ako producentka sa podieľala napríklad na obľúbenej snímke John Wick a v úlohe režisérky vytvorila seriál s názvom Telenovela.


Mohlo by vás zaujímať: Vypracované postavy ich dostali: Ktoré známe herečky si nabalili športovcov?


Felicity Huffman – Lynette Scavo

Hoci sa aj pred známym seriálom Felicity objavila v niekoľkých filmoch a seriáloch, sláva prišla až so Zúfalými manželkami. Za postavu strhanej obetavej matky a reklamného žraloka Lynette Scavo získala cenu Emmy a trikrát bola nominovaná na Zlatý glóbus. Obľúbený seriál jej pomohol odštartovať úspešnú filmovú kariéru a dokonca bola nominovaná na Oscara. Od roku 1997 žije s manželom hercom Williamom Halleom Macym.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Instagram officialterihatcher,

Tagy: Teri Hatcher Eva Longoria Zúfalé manželky Felicity Huffman Marcia Cross

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov