Prostitútky, striptérky, nočné kluby: Esá z Hollywoodu prepadli závislosti od sexu!

01.09.2017Herci a herečkyMajú úspech, slávu, tučné kontá. Jedna vec ich nikdy nebavila - usporiadaný život. Aj to je dôvod, prečo sa známi herci často bavia v spoločnosti luxusných žien, ktorým však za isté služby musia zaplatiť. Žiadny z nich s tým ale nemal najmenší problém.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ben Affleck

Americký herec a herečka Jennifer Garner podali v apríli po takmer dvoch rokoch od ohlásenia rozchodu žiadosť o rozvod. Štyridsaťpäťročná Garner a rovnako starý Affleck sa zosobášili v júni 2005. Koniec ohlásili po desiatich rokoch. Aj po odlúčení si však zostali blízki, po väčšinu času žili spolu so svojimi deťmi - jedenásťročnou Violet, osemročnou Seraphinou a päťročným Samuelom, a chodili tiež na spoločné dovolenky. Čo stálo za krachom manželstva? Je možné, že najmä hercova pravidelná návšteva kasín v Las Vegas. Nie je tajomstvom, že mal v obľube aj prostitútky a striptérky. V minulosti ho kvôli tomu odkopla aj Jennifer Lopez. V jednej televíznej šou sa otvorene priznal, že má najradšej sex s dvomi dievčatami.

Tajné zákutia, zvrátené scény a sexuálne úchylky: Tieto snímky ukoja vašu zvedavosť!

Sean Penn

Na konte má dva Oscary za herecké výkony v hlavných úlohách - z roku 2004 za film Tajomná rieka a z roku 2009 za životopisnú drámu Milk. Koncom minulého roku začal randiť s o 32 rokov mladšou modelkou a herečkou Leilou George, ktorá je dcérou jeho kolegu Vincenta D'Onofria. V roku 1985 sa za neho vydala speváčka Madonna, lenže rozvod prišiel už po štyroch rokoch. Nečudo, aj slávny herec si za sex rád zaplatil. V Hollywoode sa povráva, že na jednej párty si s Charliem Sheenom a Nicolasom Cageom objednali 10 dievčat.

Colin Farrell

Modelka Kim Bordenave bola jeho veľkou láskou. V rozhovore šokovala spoveďou o živote známeho herca: "Nikdy sa netajil tým, že si za sex pokojne zaplatí. Navyše je pravidelným návštevníkom verejných domov." Írsky herec viedol už od mladosti búrlivý život. Jeho priatelia zo strednej školy o ňom prezradili, že už vtedy bol krutým lámačom ženských sŕdc. S herečkou Alicjou Bachledou má triapolročného syna Henryho, no v roku 2010 sa rozišli. V tom čase prehovoril o svojich snoch. Podľa jeho slov túži po žene, ktorá ho zaujme nielen po telesnej, ale aj psychickej stránke. "Ľúbostný život je komplikovaný, sex je omnoho jednoduchší," vyhlásil v rozhovore pre nemecký magazín IN. "Stále však v sebe mám túžbu po životnej láske. Keby som so ženou po sexe mohol viesť zaujímavé rozhovory, bol by som v nebi," priznal. 

Vin Diesel 

Vlastným menom Mark Sinclair sa dostal do povedomia verejnosti koncom 90. rokov. Okrem série Rýchlo a zbesilo je známy napríklad zo snímok ako Zachráňte vojaka Ryana alebo Čiernočierna tma (2000). Od augusta 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Ani to mu nebráni v návšteve nočných klubov a zápletkách s prostitútkami. Neznáma Dakota sa mu zapáčila natoľko, že s ním strávila celý víkend v Miami. "Bola to zábava," priznal herec. Asi nemusíme priblížiť, čo tým myslel.

Bohatí a slávni aj bez školy: Vzdelanie obetovali kvôli herectvu!

Charlie Sheen 

Kráľ prostitútok, striptízov a bujarej zábavy. Ak si myslíte, že v úlohe Charlieho z Dva a pol chlapa stvárnil fiktívnu postavu, mýlite sa. Americký herec totiž aj v seriáli žil svoj vlastný život. V roku 2015 sa priznal, že je HIV pozitívny. Aj to je odrazom jeho nespútaného životného štýlu, ktorý končil na dne pohárika a so šľapkou v posteli. Za noc bol vraj schopný minúť aj 100-tisíc dolárov. Na krku mal okrem iného aj žaloby zo sexuálneho obťažovania. V roku 2015 potvrdil, že za posledné dva roky sa vyspal s viac než dvesto ženami. Po prevalení informácie o HIV však na neho začali podávať hromadné žaloby.

Zdroj: telkáč 

Foto: Koláž Telkáč

Tagy: Ben Affleck Vin Diesel Charlie Sheen Colin Farrell Sean Penn

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov