Režisér hororového seriálu bráni Sex v meste: Jednoducho vymeňte Kim Cattrall a natočte to!

09.10.2017Herci a herečkyFilmová verzia Sexu v meste sa mala dočkať tretieho dielu. Fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory - na tých, čo pokračovanie chceli a na tých, ktorí týmto nápadom neboli nadšení. Bohužiaľ, tri hlavné predstaviteľky potvrdili, že natáčanie sa nebude konať. Režisér hororového seriálu American Horror Story prišiel s jednoduchým nápadom, ako tretie pokračovanie uskutočniť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pre niekoľkými týždňami sa objavila informácia, podľa ktorej sa malo natáčať tretie pokračovanie filmovej verzie Sexu v meste. Bohužiaľ, minulý týždeň Sarah Jessica Parker pre portál Extra uviedla, že sa natáčanie konať nebude.

"Je koniec. Nebude sa natáčať. Som sklamaná. Mali sme pripravený krásny, vtipný, srdcervúci scenár. Nie som sklamaná len z toho, že nepovieme tento príbeh, som sklamaná aj z toho, že diváci sa nedočkajú vytúženého pokračovania," dodala. Dôvod prečo sa natáčanie zrušilo, Parker neuviedla. 


Mohlo by vás zaujímať: Intenzívny, temný a narušený líder Kultu: Kvôli úlohe v hororovom seriáli sa takmer zbláznil!


Oficiálny dôvod síce neudal nikto z tvorcov ani z hlavných predstaviteliek, no Kim Catrall sa vyjadrila na Twitteri. Predstaviteľka Samanthy totiž už nechcela byť súčasťou tohto projektu. "Zobudila som sa a mala som plnú mailovú schránku! Jedinou mojou požiadavkou, ktorú som kedy mala, bolo, že nechcem byť v treťom pokračovaní. To bolo ešte v roku 2016," uviedla herečka na svojom profile.

Jednoducho vymeňte Kim Catrall

Ryan Murphy však na festivale New Yorker, ktorý sa konal tento víkend, prišiel s jednoduchým riešením. "Prečo jednoducho nepreobsadíte Samanthu?," spýtal sa počas interview na festivale. "Ja tomu proste nerozumiem."

Murphy ďalej pokračoval vo vysvetľovaní, že je dôležité, aby herci a tvorcovia presadili svoju lásku k tomuto projektu. "Zdá sa mi, že v tejto šou je veľa ľudí, ktorí ju robia s naozaj veľkou vášňou," dodal režisér, ktorý so Sarah Jessicou Parker pracoval už predtým.

"Milujem Sarah Jessicu Parker, už som s ňou pracoval. Myslím si, že je úžasná. Je to skvelá producentka a má skvelý cit pre biznis." Murphy tiež podotkol, že by ho mrzelo, keby 95 percent celého štábu projekt schválilo a kvôli pár ľuďom by to nevyšlo. Kim Cattrall však napriek tomu z ničoho neobviňuje. Ako posledný návrh na to, aby tvorcovia priviedli Carrie, Mirandu a Charlotte spať do života divákov, Murphy navrhol jednoduchú vec. "Natočte proste jednu scénu, kde Samantha zomrie."

K hlavným predstaviteľkám Sexu v meste patria okrem Kim Cattrall herečky Cynthia Nixon, Kristin Davis a hlavná postava Sarah Jessica Parker. Seriál bol pod taktovkou spoločnosti HBO a medzi divákmi sa tešil obrovskému úspechu. Svojich fanúšikov si nakoniec našli aj filmové verzie, ktoré však ani zďaleka nedosiahli úspech seriálu.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Ryan Murphy Sex v meste Kim Catrall

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov