Ďalšia herečka otvorene o obťažovaní: Mala vtedy len šestnásť rokov!

19.10.2017Herci a herečkyVo svetle nedávnych obvinení zo sexuálneho obťažovania otvorene prehovorila aj obľúbená americká herečka. Reese Witherspoon priznala, že ju ako šestnásťročnú obťažoval režisér, pričom nešlo o ojedinelú udalosť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

“Bol to naozaj náročný týždeň pre ženy v Hollywoode, pre ženy na celom svete a veľa spoločností je nútených spomínať a nanovo prežiť veľa škaredej pravdy,” vyhlásila herečka na pondelkovej udalosti. “Mám vlastné skúsenosti, ktoré sa mi vrátili veľmi živo.” Reese Witherspoon tiež priznala, že cíti úzkosť a vinu z toho, že sa o tom nezačalo hovoriť skôr.


Mohlo by vás zaujímať: Známy producent čelí novým obvineniam: Mal obťažovať Angelinu Jolie i Gwyneth Paltrow!


Matka troch detí ďalej uviedla, že cíti absolútne znechutenie z režiséra, ktorý ju ako tínedžerku napadol, a tiež hnev na agentov a producentov, ktorí jej dali pocítiť, že podmienkou spolupráce je mlčanie. “Priala by som si povedať, že to bol ojedinelý incident počas mojej kariéry, ale bohužiaľ to tak nie je,” pokračovala herečka s tým, že má za sebou niekoľko skúseností so sexuálnym obťažovaním, akurát o tom veľmi nehovorí.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Reese Witherspoon

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov