Škandál herca z populárneho seriálu: Za drogy vyhostený zo Spojených štátov!

Charlie Heaton
29.10.2017Herci a herečkyCharlie Heaton má vážny problém, ktorý mu môže poriadne skomplikovať kariéru. Množstvo britských novín totiž informuje, že hviezde zo seriálu Stranger Things od streamovacieho giganta Netflix našli po prílete do Spojených štátov na letisku v batožine drogy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

The Sun informuje, že 23-ročný herec, ktorý v seriáli Stranger Things stvárňuje postavu Jonathana Byersa, bol zadržaný na letisku v Los Angeles. Drogy, konkrétne kokaín, v jeho batožine odhalil špeciálne vycvičený pes. Ten bol nájdený v jeho viacerých osobných veciach. Podľa jedného anonymného zdroja však nešlo o príliš veľké množstvo. 

Heaton bol následne na to poslaný lietadlom naspäť do Londýna, vďaka čomu nestihol slávnostnú premiéru druhej série seriálu Stranger Things. Podľa viacerých novín nebol Heaton vôbec zadržaný políciou, no okamžite po zistení ho posadili do lietadla naspäť domov. Streamovací gigant Netflix sa zatiaľ k celej záležitosti nijakým spôsobom nevyjadril, rovnako ako nekomentoval to, či táto udalosť bude mať vplyv na jeho budúcnosť v populárnom projekte. 

Stranger Things je americký mysteriózny/sci-fi/hororový seriál, ktorý vydal Netflix 15. júla 2016. Obsahuje veľa odkazov na populárnu kultúru 80-tych rokov 20. storočia, ako aj na filmy Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Georga Lucasa, ktorými je seriál inšpirovaný.

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA; Video: Youtube

Tagy: herec seriál drogy Netflix Stranger Things Charlie Heaton

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov