Močenie v lietadle či vypadnutý kondóm: Trapasy neobchádzajú ani známe hviezdy!

17.11.2017Herci a herečkySú bohatí, populárni a pod ostrým drobnohľadom. Aj preto sa známe celebrity dostali do nepríjemných situácií, ktoré sa občas iba ťažko dajú vysvetliť. Pozrite si zopár skutočne originálnych faux pas v podaní slávnych.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Močenie v lietadle

Francúzsky herec Gérard Depardieu má toho na rováši oveľa viac. Síce je jednou z najznámejších tvárí francúzskej kinematografie a účinkoval vo viac než 200 filmoch a seriáloch, jeho meno sa spája najmä so škandálmi. Jazdil pod vplyvom alkoholu, v ďalšom prípade po autonehode udrel druhého šoféra, no najväčší exces je spojený s cestou v lietadle. V roku 2011 stratil známy búrlivák všetky zábrany a tradične pod vplyvom alkoholu sa vymočil priamo v uličke lietadla.

Terorizovali svet a dodnes desia ľudí: Dostaňte sa do mysle najšialenejších vrahov

Pády na Oscaroch

Americká herečka Jennifer Lawrence sa stala celosvetovo známou v roku 2012 ako Katniss Everdeen z adaptácie dobrodružnej trilógie Hry o život. Okrem toho vďačí za slávu aj filmu Terapia láskou, za ktorý získala Oscara za najlepší ženský herecký výkon. Počas galavečera si išla pre cenu, lenže zradila ju róba a na schodoch spadla. O rok si tento trapas zopakovala.

Popletená herečka

Sarah Michelle Gellar sa postarala o obrovské faux pas. Predstaviteľka hlavnej hrdinky zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov, totiž po smrti Georgea Micheala napísala na twitter tento príspevok:  RIP Boy George. "Naozaj som bola jedným z tvojich najväčších fanúšikov.“ Evidentne si pomýlila dve významné osobnosti a namiesto speváckej superstar pochovala speváka a ešte stále žijúceho skladateľa Boya Georgea.

Obliaty vodou alebo to druhé?

Asthon Kutcher patrí medzi najväčších sympaťákov Hollywoodu, no ani jemu sa nevyhýbajú trapasy. Veľký fešák doplatil na pozornosť fotografov, ktorí si na letisku v Los Angeles všimli jeden malý, no zvláštny detail. Na jeho rozkroku bola totiž výrazná škvrna. Otázkou teda zostáva, či išlo iba o nehodu s vodou, alebo už nestihol dobehnúť na toaletu.

Rozvodoví králi, boj s rakovinou či tragické úmrtia: Herci z Pomády po 40 rokoch!

Pozor, padá kondóm!

Ďalší idol žien Zac Efron sa postaral o blamáž počas premiéry filmu. Keď sa zdravil s fanúšikmi a dal ruky von z vreciek, prítomní diváci sa nestačili čudovať. Vypadol mu totiž kondóm. A jeho reakcia stojí za to. Okamžite ho zdvihol, schoval naspäť do nohavíc, nasadil si čierne okuliare a tváril sa, že sa vlastne nič nestalo.

Zdroj: telkáč 

Foto: Koláž Telkáč, Video: Youtube

Tagy: Jennifer Lawrence Gérard Depardieu Zac Efron Sarah Michelle Gellar

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov