Wonder Woman sme nemuseli spoznať: Gal Gadot mala úplne iné plány!

30.11.2017Herci a herečkyStačilo málo a nepoznali by sme Wonder Woman tak, ako dnes. Gal Gadot ešte prednedávnom rozmýšľala, že skončí s herectvom. Telefonát Zaka Snydera, ktorý ju zavolal na konkurz, však všetko zmenil.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

 Ako Wonder Woman sa predstavila už v snímke Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosť, neskôr sa dočkala aj vlastného filmu o Wonder Woman a v súčasnosti sa po boku ostatných objavila v najnovšom filme z dielne DC Justice League I.

Gal Gadot mala zrejme pred konkurzom na úlohu Wonder Woman úplne iné plány. V rozhovore pre reláciu Sunday Sitdown 32-ročná herečka priznala, že bola veľmi blízko rozhodnutiu o ukončení svojej hereckej kariéry. "Bola som tak blízko, ako sa len dá."


Mohlo by vás zaujímať: Hrdinovia z Justice League ako ich nepoznáte: Vedeli ste o nich tieto fakty?


Telefonát od Snydera ju dostal spať do hry

Priznala, že tento svet bol pre ňu plný odmietnutí. Apelovala tak na obdobie po natočení filmov Rýchlo a zbesilo, kedy sa vracala do Los Angeles na konkurzy a zažila veľa negatívnych odpovedí. "Povedala som si, že možno to nie je pre mňa. Potom sa však opäť ukázalo, aký vie byť život nevyspytateľný," v tom čase totiž dostala ponuku od Zacka Snydera, aby si zahrala legendárnu komixovú postavu Wonder Woman.

Nikdy nechcela byť herečkou

Gadot tnikdy neuvažovala nad tým, že sa niekedy bude venovať herectvu. Vo svojich 18-ich rokoch sa stala Miss Izrael a absolvovala dva roky v izraelskej armáde ako trénerka. Práve táto skúsenosť jej pomohla k tomu, aby získala úlohu v sérii filmov Rýchlo a zbesilo. "Nikdy som neuvažovala o tom, že sa stanem herečkou. Príležitosti sa mi jednoducho dostali do cesty a začala som sa o to viac zaujímať," povedala herečka.

Herečka sa v rozhovore vyjadrila aj na adresu sexuálneho obťažovania v Hollywoode. "Mňa osobne nikdy nikto fyzicky neobťažoval, no musím povedať, že prístup bol iný. Ten pocit, že niekto má pocit nadvlády nado mnou a núti ma robiť niečo proti mojej vôli, s takým postojom som sa stretla. Je to dobré, že sa o tom rozpráva, môže nastať zmena."

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Wonder Woman Gal Gadot

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov