Jedenkrát nestačí! Títo herci si zahrali dvojice vo viacerých filmoch

koláž herecké dvojice
08.12.2017Herci a herečkyLáska na filmovom plátne je taká dobrá, ako ju dokážu dvaja herci precítiť. No a niekedy si jednoducho nestačí zahrať filmových partnerov len raz. Týmto dvojiciam to na plátne svedčilo až tak, že si to spolu zopakovali hneď niekoľkokrát.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Adam Sandler a Drew Barrymore

Veľmi dobrí priatelia si vzájomnú lásku zahrali prvýkrát v snímke Pieseň pre nevestu. Potom čakali niekoľko rokov, kým si našli ďalší spoločný projekt. Rok 2004 im priniesol romantickú komédiu 50x a stále po prvý raz, kde Drew hrala ženu so stratou pamäti a Sandler jej všetko každý deň pripomínal. V roku 2014 sa zase spolu objavili v komédii Dovolenka za trest.


Mohlo by vás zaujímať: Jedna rola im nestačí: Ktorí majstri zvládli v jednej snímke hneď dve postavy?


Matthew McConaughey a Kate Hudson

Ešte predtým ako McConaughey vzal roly definujúce jeho hereckú kariéru v Dallas Buyers Club alebo True Detective, bol v podstate neochvejnou súčasťou romantických komédií. A jeho častá partnerka? Krásna Kate Hudson si jeho lásku zahrala v roku 2003 v snímke Ako stratiť chlapa za 10 dní. O päť rokov neskôr sa znovu stretli v romantickej komédii Mačacie zlato, kde si zahrali rozvedenú dvojicu.

Julia Roberts a Richard Gere

Klasická romantická komédia z roku 1990 Pretty Woman predviedla novú filmovú dvojicu v podobe podnikateľa Richarda Gera a Julie Roberts v úlohe nezabudnuteľnej prostitútky. O deväť rokov neskôr sa opäť stretli pri filme Nevesta na úteku. Romantické filmy im spolu dokonale sedia.


Mohlo by vás zaujímať: Obľúbené snímky plné romantiky: Čo o nich ešte neviete?


Emma Stone a Ryan Gossling

Prvýkrát sa táto herecká dvojica objavila spolu vo filme Bláznivá hlúpa láska, v ktorom Gossling učí iných mužov, ako sa majú správať k ženám a svoje poznatky chce vyskúšať aj na krásnej Emme Stone. Dvojica sa opäť spojila v čierno-bielom akčnom filme Ganster Squad. Netreba zabúdať, že sa objavili aj v Oscarmi ovenčenom muzikále La la land.


Mohlo by vás zaujímať: Od Pomády k La La Landu: Kultové muzikály, ktoré zmenili svet!


Owen Wilson a Rachel McAdams

Snímka Ako uloviť družičku spojila filmovú dvojicu Owen Wilson a Rachel McAdams. Filmový pár si zahrali opäť v romantickom príbehu Polnoc v Paríži, kde Wilson stvárnil scenáristu, ktorý sa pri dovolenke v Paríži naučil cestovať v čase.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Koláž Telkáč, Video: Youtube

Tagy: Julia Roberts Richard Gere Adam Sandler Emma Stone Drew Barrymore Ryan Gossling

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov