FOTO Lindsay Lohan opäť na verejnosti: Toto že je ona? Minulosť sa nedá oklamať

Lindsay Lohan
10.12.2017Herci a herečkyAmerická herečka a speváčka Lindsay Lohan má za sebou pestrú a búrlivú minulosť. Podpísalo sa to aj na jej aktuálnom výzore.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Lohan si zahrala vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003), Protivné baby (2004), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007), Machete (2010) alebo Scary Movie 5 (2013). Vydala dva štúdiové albumy - Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Spolupracovala tiež s anglickou kapelou Duran Duran v rámci ich albumu Paper Gods (2015).

Jej kariéra však začala prudko upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami. Neskôr sa rozhodla opustiť USA a jej novým domovom sa stal Dubaj. 

Pre DailyMailTV poskytla rozhovor, v ktorom prezradila, že sa konečne cíti šťastná a na správnom mieste. Okrem iného priznala, že v živote spravila veľké chyby. Práve tie majú vplyv aj na jej súčasný výzor. Stačí si spomenúť na "starú" Lindsey a jej aktuálnu podobu.

Mnohí si mysleli, že jej kariéra už dávno skončila. Lindsay Lohan však v roku 2018 chystá projekt, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Čoskoro navyše odchádza do Jemenu, kde bude pomáhať ľuďom v núdzi.

Zdroj: telkáč  SITA 

Foto: SITA, Reprofoto DailyMailTV, Video: DailyMailTV

Tagy: Lindsay Lohan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov